VII Punkowy Zlot Motocyklowy 2017

"Punkowy Rajd Motocyklowy" czyli charytatywne, punkowe granie, daleko od cywilizacji. Gdzie w tym roku? Tak jak poprzednio w Płytnicy, niedaleko Piły.

W tej edycji 2017 dochód z biletów i licytacji "przekażemy Krzyśkowi Lewandowskiemu - Kangurowi, który w 2008 r. doznał urazu rdzenia kręgowego. Dzięki operacjom i determinacji i ciągłej rehabilitacji dzisiaj może jeździć na Junaku z koszem."(...)Niezastąpiony wodzirej Jarek Ślusarz przeprowadzi na Zlocie jak zwykle kilka licytacji, więc jak macie coś ciekawego to przywieźcie ze sobą!"

Wjazd dla właścicieli motocykli Wsk tylko 20 zł.

 


Tags:

Komentarze   

Mike
0 # Mike 2017-08-26 18:50
Tak, Płytnica k. Piły teraz gra
Cytować
Rafi
+1 # Rafi 2017-08-26 09:10
Ale na mapce to nie jest chyba ta Płytnica k. Piły!!!
Cytować
Misza
+1 # Misza 2017-08-25 07:36
No to lecimy
Cytować
no dead
+5 # no dead 2017-07-12 20:48
Najlepszy zlot na jakim byłem.
Cytować
Brzoza
+1 # Brzoza 2018-04-24 20:23
Dzięki:-)
W tym roku też wpadnij i powiedz na bramie, że Ty to Ty. Jabol dla Ciebie!
Cytować

Ciekawe miejsca w Polsce

Dwór Kraplewo

Wieża widokowa Joanna - Święte Kolsko

Gotycki kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Dźwierznie

Turystyka motocyklowa - Trasy i wyprawy motocyklowe

Atlantic Road, Norwegia

Miejsce: Droga Atlantycka - Norwegia Trasa: asfalt Długość trasy: 8,72 km Trasa: Atlantic Road, Norwegia Oznaczenie: droga R 64

Wyprawa motocyklem WSK...dziennik podróży

Wyprawa Wueską asfalt Polska, Czechy, Niemcy Izbica - Gubin - Berlin - Praga - Świdnik sierpień 2018 Moja przygoda z motoryzacją zaczęła się kiedy miałem 9 lat. Wtedy dostałem swój pierwszy motocykl, którym była motorynka. Już wtedy marzyłem o podróżach i liczyłem pieniądze jakie…

Droga Kości - R504 - Kolyma Highway - Road of Bones

Miejsce: Azja, Rosja Trasa: Niżny Bestiach - Magadan, obecna nazwa R504 Długość trasy: 2.032 km

© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres