Bezpieczna Wrocławska Moto Jazda - darmowe treningi Gymkhany - galeria

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Bezpieczna Wrocławska MotoJazda
impreza motocyklowa
Wrocław
26.05.2019
Wrocławskie Stowarzyszenie Motocyklistów
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

 

 


Trenowaliście już w tym sezonie? Nie? To jest okazja.

Wrocławskie Stowarzyszenie Motocyklistów, czteryslidery.pl i Stadion Wrocław mają dla Was wydarzenie które będzie idealną okazją do wypróbowania swoich sił w precyzyjnej jeździe na motocyklu.

Kiedy?

Pierwszy z cyklu darmowych treningów Gymkhany odbędzie się już 26 maja właśnie na Stadionie Wrocław.

Dla kogo? Wymogi jakie stawiają organizatorzy to:

- Posiadanie prawo jazdy kat. A

- Posiadanie sprawnego motocykla z ważnym przeglądem oraz ważnym OC

Dokumenty będą sprawdzane przed zapisem, osoby nie posiadające przy sobie tych dwóch dokumentów nie zostaną niestety dopuszczone do udziału w treningu.

Zmieścimy się wszyscy! Taką idee szerzą członkowie Wrocławskiego Stowarzyszenia Motocyklistów wraz z Władzami Miasta Wrocław, lecz na wydarzenie które opisujemy ilość miejsc jest niestety ograniczona.

Maksymalnie 60 ciu motocyklistów będzie mogło trenować jazdy precyzyjne na Stadionie Wrocław. Zapisy rozpoczynają się w dniu wydarzenia o godzinie 12:00 i będą trwały do godziny 13:00 lub do zapełnienia dostępnych miejsc.

Harmonogram jaki na facebooku został przedstawiony przez czteryslidery wygląda następująco:

- 12:00 - Rozpoczęcie zapisów na trening.

UWAGA: Mamy ograniczoną ilość miejsc, liczy się kolejność zapisów na miejscu.

- 13:00- Zamknięcie zapisów na trening.

UWAGA: Osoby które przyjadą po godzinie 13:00 mogą nie zostać dopuszczone do treningu.

- 12:00-16:00 Weryfikacja stanu motocykla przeprowadzona przez serwis motocyklowy Marcin Motoworks Pl. Sprawdzenie motocykla jest darmowe.

UWAGA: Sprawdzenie stanu motocykla jest darmowe dla wszystkich chętnych, nie tylko dla osób biorących udział w treningu. W pierwszej kolejność do sprawdzenia podchodzą osoby już zapisane na trening.

- 13:00 - 13:30 - Wprowadzenie teoretyczne (wyjaśnienie zasad panujących na treningu, wpływ Gymkhany na bezpieczeństwo poruszania się motocyklem, ergonomia)

- 13:30 - 17:00 - Jazdy treningowe.

- 17:00 - Koniec treningu.

To idealna okazja do sprawdzenia swojej sprawności na motocyklu. Sprawdzenia stanu technicznego motocykla również o to zadba firma Motoworks z Wrocławia.

Informacja dla osób, które nie dadzą rady pojawić się we wskazanym wyżej terminie- nic straconego to nie ostatnia taka akcja. Treningów do końca sezonu z pewnością będzie kilka.

Zapraszamy wszystkich pasjonatów motocykli w imieniu swoim jak i organizatorów. To idealna okazja do trenowania, aby za kilka miesięcy wziąć udział we Wrocławskiej Rundzie Gymkhana GP, która odbędzie się 21 września.

-czteryslidery.pl (sklep motocyklowy, i treningi prowadzone przez Tomasza Jagielskiego i Julię Rott)

-Wrocławskie Stowarzyszenie Motocyklistów organizacja non-profit, którego misją jest  zmienić Wrocław  w miasto przyjazne motocyklistom we współpracy z władzami miasta. Ma na swoim koncie Wrocławskie Święto Motocyklisty.

-Stadion Wrocław jeden z pierwszych partnerów Wrocławskiego Stowarzyszenia Motocyklistów, dzięki któremu odbyło się Wrocławskie Święto Motocyklisty, a teraz będzie miała  miejsce Wrocławska Bezpieczna MotoJazda.

 

Reportaż z imprezy

 

 Relacja filmowa z imprezy


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres