Przetestuj dealera czyli jazda testowa

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Produkt: Jazda testowa
Gdzie: Polska
Firma: BMW, Honda, Harley

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

Chcesz przetestować najnowszy model motocykla? Teoretycznie jedynym warunkiem, aby sobie trochę pojeździć w ramach testu na polskich drogach, jest posiadania dowodu osobistego i ważnego prawa jazdy kategorii A.  Niektórzy z dealerów wymagają również wypełnienia formularza zgłoszenia na specjalnej stronie www. Po wysłaniu zgłoszenia wystarczy już tylko czekać na telefon lub maila  z potwierdzeniem. Z tego co sprawdziliśmy i potwierdziliśmy, oferty testowania mają obecnie BMW, Honda, Harley. Do pozostałych producentów trzeba docierać z takimi prośbami o test indywidualnie.

BMW

W BMW możliwość jazdy przewidziano w czasie imprez pod nazwą "Dni Otwarte" u autoryzowanych dealerów BMW Motorrad na terenie całego kraju. Konieczne jest wejście na stronę tutaj i wypełnienie formularza. Dostępna jest w zasadzie większość najnowszych modeli jak: C 650 Sport, C 650 GT, F 700 GS, F 800 GS, F 800 GS Adventure, F 800, S 1000 R, XR, RR, R nineT, R 1200 R, RS, RT,. R 1200 GS, R 1200 GS, K 1600 GT, GTL, GTL Exclusive. Maksymalnie na formularzu zgłoszeniowym można zakreślić trzy modele motocykla, które chcielibyśmy własnoręcznie przetestować. Po wysłaniu formularza i podaniu maila i oczywiście numeru telefonu oczekujemy na wiadomość lub telefon od dealera z potwierdzeniem terminu testu. Motocykl otrzymujemy po podpisaniu umowy i po sprawdzeniu prawa jazdy. Zasadniczo testy są możliwe w niżej wymienionych  terminach, ale producent zapowiada nowe terminy i miejsca, warto więc śledzić akcje na bieżąco.


 

Co można dostać w pakiecie? W BMW są to 2 godziny jazdy i przejechanie maksymalnie 100 km na liczniku. Bezpośrednio na jazdę dobrze jest również zabrać, ze sobą własny sprawdzony na głowie kask, odzież ochronną  i buty motocyklowe. Można oczywiście pożyczyć taki kask u dealera, albo u znajomego, ale jazda nowym motocyklem, może być na tyle stresująca, że warto mieć już sprawdzone takie elementy wyposażenia wcześniej. Odpowiedź w sprawie jazdy testowej od BMW dostaliśmy w 5 dni od wysłania zgłoszenia.

 

Honda

Honda również prowadzi własną akcję testowania motocykli. Konieczna jest rejestracja na stronie tutaj. Jazda próbna jest możliwa po wypełnieniu formularza. Musimy podać własne dane, telefon i na końcu zaznaczyć dwa punkty. Jeden z punktów jest zgodą na przetwarzanie naszych danych osobowych w celu wykonania zamówionej usługi, a drugi punkt nie jest już obligatoryjny i oznacza zgodę na wykorzystywanie moich danych w celach marketingowych oraz promocji produktów i usług. Jeśli więc zainteresowany jesteś tylko jazdą, a nie zasypywaniem Twojej skrzynki informacjami o promocji nie musisz klikać tego punktu. Przewidziano większość nowych modeli Hondy począwszy od klasy:

sport: CBR650F, CBR500R ABS

poprzez modele touringowe - CTX1300 ABS, CTX 700 DCT

adventure - Crossrunner, NC750X, CB500X, CRF250L, Africa Twin

street - CB1100, CB650F

a kończywszy na dwóch modelach offrodowych czyli CRF450R i CRF250R.

My wysłaliśmy trzy maile, z różnych skrzynek, na podany formularz i po 3 tygodniach dostaliśmy od dealera, maila z prośbą o wybór terminu jazdy testowej.

Harley

Obecnie możemy przetestować również najnowsze modele Harleya. W tym przypadku można to zrobić na kilka sposobów. Pierwszy to udział w kampanii "Nadjeżdża Harley on Tour 2016" Konieczne jest wejście  na stronę tutaj ,wybranie dealera lokalnego, motocykla i wypełnienie formularza. Do dyspozycji mamy najnowsze modele motocykli.


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

© mototour.pl