Policyjna obława w sieci po ustawce

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Temat: Ustawka w Wawie...
Miejsce: Polska, Warszawa
Realizacja: BMW M3 E 92 kontra motocykliści

Rozpoczęła się policyjna obława na uczestników ustawki jaka miała miejsce w Warszawie w tym roku. Film wrzucony na youtubie zrobił prawie 2 mln wejść wciągu kilku dni, stał się jednak jednym z dowodów w sprawie, jaką prowadzi  policja w Warszawie. Chodzi o kilka poważnych wykroczeń drogowych, które zostały udokumentowane na filmie. Policja chce przedstawi taką jazdę nie jako wykroczenia drogowe, ale przestpstwo....Podobno stróże prawa  znają już właściciela BMW M3 E 92. Przesłuchali go. Teraz zabierają się do ustalenia motocyklistów, którzy również uczestniczyli w wyścigu. Poniżej wrzucamy film z ustawki.


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Tags:
Komentarze   
Guest
0 # Guest 2014-10-06 23:05
Cała ta prokuratura zostanie ośmieszona bo frog wpuscił wszytkich w patalona dorabiajac przedni panel bmw jako montaz filmowy. Jakie auto mieści się między słupem a busem??? heeheh, przeciez on motocyklem smigał a reszta to montaż.....znow wyjda na szaro....
Guest
0 # Guest 2014-08-27 07:10
dla zluzowania proponuje walkę z radarami jak 6.40 Minuta[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=t11CbvcXzLs[/youtube]
Guest
0 # Guest 2014-08-22 21:26
Opinia biegłego z zakresu ruchu drogowego w sprawie Roberta N., ps. Frog, brzmi: w sposób niebezpieczny prowadził samochód po Warszawie.
Wykonana na podstawie materiału filmowego z zarejestrowanym przebiegiem jazdy i zeznań świadków opinia dotyczy oceny taktyki i techniki jazdy samochodem oraz tego, czy zaistniało bezpośrednie niebezpieczeństwo spowodowania katastrofy.

Śledztwo w sprawie pirackiej jazdy Roberta N. zostało w czerwcu przeniesione do Płocka z Prokuratury Rejonowej Warszawa-Mokotów. Postępowanie dotyczy podejrzenia sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym w związku z prowadzeniem po ulicach Warszawy samochodu bmw. Grozi za to do ośmiu lat więzienia.

Śmigielska-Kowalska poinformowała, że do płockiej prokuratury okręgowej wpłynęły również akta innej sprawy związanej z Robertem N. Chodzi o uchylone w lipcu przez Prokuratora Generalnego prawomocne umorzenie dochodzenia o niebezpieczną jazdę autem pod Kielcami.

Wcześniej Prokuratura Rejonowa Kielce-Zachód postawiła za to Robertowi N. zarzut narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, co podlega karze pozbawienia wolności do trzech lat. Robert N. nie przyznał się do winy i odmówił wyjaśnień. Jednak w marcu prokurator uznał, że Robert N. nie popełnił przestępstwa, a jedynie wykroczenie i sprawę umorzył.

- Prokurator Generalny uchylił prawomocne postanowienie o umorzeniu dochodzenia, uznając, że było ono niezasadne i przekazał sprawę do prokuratury w Płocku - powiedziała Śmigielska-Kowalska.

- Obie sprawy związane z Robertem N., dotyczące jazdy po Warszawie i pod Kielcami, będą rozpoznawane w jednym postępowaniu - zaznaczyła Śmigielska-Kowalska.
Guest
+2 # Guest 2014-06-10 22:02
Cos mnie sie zdaje ze to było ustawione, zeby zwiekszyc wyroki i podwyzszyć wysokośc mandatów i tym sposobem zwiekszyc wpłyty do budzetu, bo społeczęństwo bedzie chciało mnie swirów na drodze. Tymczasem ktoś go musi chronić skoro ciagle mu umarzaja sprawy.
Guest
+2 # Guest 2014-06-10 17:59
teraz przez ta całą afere będzie syf i beda robic sprawy z tytułu zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, przez jednego szczyla.
Guest
+3 # Guest 2014-06-09 13:17
Brak wyobraźni. To jest pokolenie wychowane na grach komputerowych i joystikach i potem nie odróznia realu od gry.
Guest
0 # Guest 2014-06-09 09:35
zabrac prawko
© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres