Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Adres redakcji:

 

Chcesz wysłać informacje o imprezie, evencie, wydarzeniu kulturalnym? Super... bardzo nas to cieszy, dziękujemy za informacje. Podróżujesz, robisz zdjęcia, kręcisz filmy? Napisz do nas. Nie ma znaczenia czy masz doświadczenie w pisaniu artykułów. Podziel się swoimi relacjami z Czytelnikami portalu.


Technicznie sprawa jest prosta. Wysyłasz tekst i kilka zdjęć na adres , a my odpowiadamy na maila i dajemy ci znać co z tym dalej zrobić.


Od razu zaznaczamy, że promocja wydarzeń, inicjatyw i wypraw ma charakter całkowicie subiektywny. Nie gwarantujemy promocji i zastrzegamy sobie prawo do selekcji wydarzeń i miejsc. Jeśli wysyłasz nam prośbę o publikację na portalu, to z reguły to robimy, jednak preferujemy wartościowe treści i spotkania o charakterze sportowym, darmowym, kulturalnym, otwartym, a nie wydarzenia stricte biznesowe i komercyjne. Nie jesteśmy w stanie z oczywistych względów publikować więc wszystkich informacji o wydarzeniach i inicjatywach.

1. Wyślij info bez rejestracji tutaj

2. Jeśli chcesz publikować częściej i mieć większą kontrolę nad treścią, możesz również zalogować się i utworzyć profil tutaj

3. Możesz wysłać również na adres mailowy

Interesuje Cię partnerstwo lub wymiana treści i informacji o imprezach, szersza współpraca pisz do nas na adres mailowy podany wyżej.

Masz ciekawy pomysł na rozwój serwisu? Masz pomysł na wyprawę, w której możemy pomóc, a może chcesz po prostu podzielić się z nami swoimi podróżniczymi opowieściami, których treści wzbogacą nasz portal. Dostarczasz tego typu informacje i chcesz z nami działać? Pisz na kontakt(malpa)mototour.pl. Zapraszamy wszystkich, którzy identyfikują się z naszym projektem do współpracy.

Logo portalu mototour.pl pobierz tutaj

Polityka prywatności portalu

Cofnięcie zgody na publikację danych i fotografii

Dodaj imprezę do kalendarium

 

 

Dlaczego z nami?


Nie zajmujemy się organizacją imprez, nie jesteśmy zaangażowani w sprzedaż motocykli i części motocyklowych. Nasz portal traktujemy jako misję. Uczestniczymy w wymianie informacji, piszemy o ciekawych miejscach, aktywnych formach spędzania czasu, podróżach dalekich i krótszych wyjazdach. Prezentujemy ciekawych ludzi i ich pomysły na życie. Obejmujemy patronatem interesujące nas wydarzenia i wyprawy. Mamy przejrzyste i jawne zasady tworzenia treści. Portal ma charakter edukacyjno – informacyjny. Nie namawiamy nikogo do zakupów, nie sugerujemy właściwych wyborów. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych przez autorów artykułów.

 

Patronat medialny

 

Zapraszamy Was do współpracy medialnej. Portal „mototour.pl” proponuje patronat medialny nad wydarzeniami z branży motoryzacyjnej i motocyklowej w Polsce. Jesteśmy grupą niezależnych dziennikarzy, filmowców i fotografów i co najważniejsze aktywnych motocyklistów. Gwarantujemy profesjonalność, szybkość przekazu i wysoki poziom realizacji z festiwali, zlotów, eventów, wyścigów i innych wydarzeń branżowych. Relacje i artykuły prezentowane na portalu przyciągają tysiące internautów z całej Polski i całego świata.(w sezonie 200 tys.unikalnych użytkowników miesięcznie). Proponujemy objęcie patronatem medialnym Waszej imprezy, spotkania, wyprawy, zlotu, czy innej imprezy, którą organizujecie. Jeżeli jesteś organizatorem akcji charytatywnej, koncertu, wyjazdu, spotkania lub chcesz zainteresować większe grono entuzjastów skontaktuj się z nami.

Więcej na temat patronatów przeczytasz tutaj

Skontaktuj się z nami również w innych sprawach np:

 

- przekazania gadżetów i produktów do testów
- zainteresowania nas Twoją osobą – opublikujemy wywiad z Tobą lub artykuł o Tobie
- napisania tekstu o swojej wyprawie, ciekawym hobby, pokazania swoich zdjęć
- zachęcenia nas do patronowania Twojemu ciekawemu pomysłowi lub projektowi
- dopisania Twojego przedsięwzięcia do kalendarza
- a może tak zwyczajnie chcesz pogadać, bo masz wolną chwilę

 


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Tags:
© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres