Cofnięcie zgody i usunięcie danych osobowych i fotografii

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 

W sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych”.

 

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu. Posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Jeżeli znalazłeś się na jakimś zdjęciu i w Twoim mniemaniu nie stanowi on jedynie fragmentu przedstawianej całości, jako zlot, impreza, rajd, koncert i inne wydarzenie publiczne, masz w każdym momencie prawa do usunięcia wizerunku, poprzez złożenie oświadczenia o takim fakcie. Zastrzeżenie wystarczy wysłać na nasz adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z podaniem linka do treści i fotografii. Wysłanie takiego zastrzeżenie powoduje automatyczne cofnięcie zgody i usunięcie fotografii z serwisu.

 


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

© mototour.pl