mototour.pl trasy motocyklowe miejsca przyjazne motocyklistom zloty motocyklowe

Przetestuj dealera czyli jazda testowa

+ 15
+ 20

Produkt: Jazda testowa
Gdzie: Polska
Firma: BMW, Honda, Harley

( Dodaj opinie )

Chcesz przetestować najnowszy model motocykla za free? Właśnie ruszyła wiosenna akcja u niektórych  producentów i sprzedawców, w czasie której można samodzielnie testować motocykle. Teoretycznie jedynym warunkiem, aby sobie trochę pojeździć za darmo na polskich drogach, jest posiadania dowodu osobistego i ważnego prawa jazdy kategorii A.  Niektórzy z dealerów wymagają również wypełnienia formularza zgłoszenia na specjalnej stronie www. Po wysłaniu zgłoszenia wystarczy już tylko czekać na telefon lub maila  z potwierdzeniem. Z tego co sprawdziliśmy i potwierdziliśmy, oferty testowania mają obecnie BMW, Honda, Harley. Do pozostałych producentów trzeba docierać z takimi prośbami o test indywidualnie.

BMW

W BMW możliwość jazdy przewidziano w czasie imprez pod nazwą "Dni Otwarte" u autoryzowanych dealerów BMW Motorrad na terenie całego kraju. Konieczne jest wejście na stronę tutaj i wypełnienie formularza. Dostępna jest w zasadzie większość najnowszych modeli jak: C 650 Sport, C 650 GT, F 700 GS, F 800 GS, F 800 GS Adventure, F 800, S 1000 R, XR, RR, R nineT, R 1200 R, RS, RT,. R 1200 GS, R 1200 GS, K 1600 GT, GTL, GTL Exclusive. Maksymalnie na formularzu zgłoszeniowym można zakreślić trzy modele motocykla, które chcielibyśmy własnoręcznie przetestować. Po wysłaniu formularza i podaniu maila i oczywiście numeru telefonu oczekujemy na wiadomość lub telefon od dealera z potwierdzeniem terminu testu. Motocykl otrzymujemy po podpisaniu umowy i po sprawdzeniu prawa jazdy. Zasadniczo testy są możliwe w niżej wymienionych  terminach, ale producent zapowiada nowe terminy i miejsca, warto więc śledzić akcje na bieżąco.

Terminy testów mootocykli BMW w 2016 r.
04 - 09 - Kwietnia - Kraków
8 - 9 - Kwietnia - Gliwice
11-15 - Kwietnia - Kraków
16 - 17 - Kwietnia - Nowy Tomyśl
6 - 7 - Maja - Bydgoszcz/Toruń
13 - 14 - Maja - Lublin
20 - 22 - Maja - Zawiercie
27 - 28 - Maja - Szczecin
3 - 4 - Czerwca - Białystok
11 - 12 - Czerwca - Łódź
 

Co można dostać w pakiecie? W BMW są to 2 godziny jazdy i przejechanie maksymalnie 100 km na liczniku. Bezpośrednio na jazdę dobrze jest również zabrać, ze sobą własny sprawdzony na głowie kask, odzież ochronną  i buty motocyklowe. Można oczywiście pożyczyć taki kask u dealera, albo u znajomego, ale jazda nowym motocyklem, może być na tyle stresująca, że warto mieć już sprawdzone takie elementy wyposażenia wcześniej. Odpowiedź w sprawie jazdy testowej od BMW dostaliśmy w 5 dni od wysłania zgłoszenia.

 

Honda

Honda również prowadzi własną akcję testowania motocykli. Konieczna jest rejestracja na stronie tutaj. Jazda próbna jest możliwa po wypełnieniu formularza. Musimy podać własne dane, telefon i na końcu zaznaczyć dwa punkty. Jeden z punktów jest zgodą na przetwarzanie naszych danych osobowych w celu wykonania zamówionej usługi, a drugi punkt nie jest już obligatoryjny i oznacza zgodę na wykorzystywanie moich danych w celach marketingowych oraz promocji produktów i usług. Jeśli więc zainteresowany jesteś tylko jazdą, a nie zasypywaniem Twojej skrzynki informacjami o promocji nie musisz klikać tego punktu. Przewidziano większość nowych modeli Hondy począwszy od klasy:

sport: CBR650F, CBR500R ABS

poprzez modele touringowe - CTX1300 ABS, CTX 700 DCT

adventure - Crossrunner, NC750X, CB500X, CRF250L, Africa Twin

street - CB1100, CB650F

a kończywszy na dwóch modelach offrodowych czyli CRF450R i CRF250R.

My wysłaliśmy trzy maile, z różnych skrzynek, na podany formularz i po 3 tygodniach dostaliśmy od dealera, maila z prośbą o wybór terminu jazdy testowej.

Harley

Obecnie możemy przetestować również najnowsze modele Harleya. W tym przypadku można to zrobić na kilka sposobów. Pierwszy to udział w kampanii "Nadjeżdża Harley on Tour 2016" Konieczne jest wejście  na stronę tutaj ,wybranie dealera lokalnego, motocykla i wypełnienie formularza. Do dyspozycji mamy najnowsze modele motocykli. Drugi sposób wiąże się  z jednoczesnym udziałem w konkursie “Harley® na wakacje”. Aby chociaż trochę pojeżdzić nowym modelem wchodzimy  na stronę tutaj i wypełniamy ankietę, podając własne dane osobowe i potwierdzenie udziału w konkursie. Przekazując dane w formularzu, musisz pamiętać, że akceptujesz Regulamin Konkursu “Harley® na wakacje”. Oznacza to, że Twoje dane mogą być pożniej użyte w celach marketingowych oraz promocji produktów. W regulaminie znajduje się również zastrzeżenie, że uprawnione do udziału w konkursie są tylko osoby fizyczne, posiadające prawo jazdy kategorii A. Wszystkie pozostałe kategorie typu AM, kategorii A1 lub kategorii A2 nie są honorowane. Jeśli chcesz zarezerwować jazdę próbną bez uczestnictwa w konkursie, skontaktuj się z najbliższym dealerem Harleya.

Profil autora :
Henry
 
 

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Kod antyspamowy
Odśwież

mototour.pl: