Zlot Gwiaździsty - Rozpoczęcie sezonu motocyklowego 2015 - Częstochowa

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Pin It

Impreza: Rozpoczęcie sezonu motocyklowego 2015 - Stowarzyszenie Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński
Miejsce: Częstochowa Jasna Góra
Termin: 18-19.04.2015

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.95 (106 Votes)

XII  Motocyklowy Zlot Gwiaździsty im. ks. Ułana Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego odbył się dzisiaj 19.04.2015 r. na Jasnej Górze. Przyjechało szacunkowo około 30 tysięcy motocykli,  z różnych często odległych zakątków Polski. Zlot ma znaczenie szczególne. Jest traktowany nie tylko jako doroczne rozpoczęcie  sezonu motocyklowego, ale również coroczna motocyklowa pielgrzymka i święcenie motocykli.
Głównym punktem uroczystości była oczywiście Msza św. odprawiona w samo południe na Jasnej Górze. Poprowadził ją i homilię wygłosił abp Tadeusz Kondrusiewicz, metropolita mińsko-mohylewski i wcześniej metropolita moskiewski. W imieniu paulinów natomiast bardzo serdecznie pozdrowił przybyłych motocyklistów o. Mieczysław Polak, podprzeor sanktuarium, który poprosił Matkę Najświętszą o wstawiennictwo u Boga, o Boże błogosławieństwo w codziennym życiu, oraz na drodze podczas bezpiecznej, bezwypadkowej jazdy motocyklem. Na zakończenie Mszy św. nastąpił Akt Zawierzenia motocyklistów Matce Bożej oraz poświęcenie motocykli.

Organizatorem Zlotu jest Stowarzyszenie „Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński”. Wiktor Węgrzyn prezes stowarzyszenia nawiązał po mszy w dość emocjonalnej wypowiedzi do sprawy Nocnych Wilków. Powiedział, że dystansuje się do tonu polskich mediów i chciałby żeby mimo awantury i akcji jaką promują i którą pośrednio same wywołały, rosyjscy motocykliści przejechali bezpiecznie przez Polskę i żeby byli tak powitani, jak oni traktują nas życzliwie i gościnnie.

„My polscy motocykliści zebrani na 12. Zlocie Motocyklowym Jasna Góra 2015 im. ks. Ułana Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego potwierdzamy naszą solidarność ze wszystkimi motocyklistami świata, zapewniamy na terytorium Polski bezpieczeństwo i gościnność. Dziś, kiedy funkcjonariusze gazet i telewizji polskojęzycznych, posługując się kłamstwem, realizując antypolskie cele, rozpętali nieznaną dotychczas w polskiej tradycji, polskiej kulturze nagonkę na naszych gości, motocyklistów rosyjskich, zachęcając wręcz do fizycznej wobec nich przemocy, oświadczamy: motocykliści rosyjscy przez Polskę przejadą bezpiecznie. Nie dopuścimy do żadnych awantur, zapewniamy im bezpieczny przejazd i gościnność, taką jak oni nam od 14 lat zapewniają, motocyklistom Rajdu Katyńskiego i wszystkim naszym wyprawom na Wschód. Rajd rosyjskich motocyklistów z Moskwy do Berlina w 70. rocznicę ich zwycięstwa nad Niemcami, odwiedzający pola bitewne i cmentarze dziadów, ma takie samo znaczenie dla Rosjan, jak Motocyklowy Rajd Katyński dla Polaków. Witamy was rosyjscy motocykliści na polskiej ziemi, spotykamy się w dniu 27 kwietnia o godz. 9.00 czasu polskiego na przejściu granicznym Brześć-Terespol. (...)Jeszcze raz dziękuję z całego serca i przypominam 27, to jest poniedziałek, godz. 9.00 rano spotykamy się na granicy w Brześciu. Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie, potem pojedziemy z nimi przez Polskę, kto będzie mógł na różnych odcinkach, ale zależy mi bardzo, żeby tam w Brześciu było nas jak najwięcej. Dziękuje i do zobaczenia” – powiedział Węgrzyn.

Poza mszą i świeceniem motocykli, prowadzona była również akcja zbierania zabawek i maskotek  dla dzieci w sierocińcach, w Polsce i na Kresach Rzeczypospolitej oraz  kwesta na rzecz Kresowian.

Zlot Gwiaździsty im Księdza Peszkowskiego organizowany przez Stowarzyszenie Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński. Taka jest właściwa nazwa zlotu: XII Zlot Gwiaździsty im. Księdza Ułana Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego na Jasnej Górze.

W zeszłym roku na Zlot Gwiaździsty na Jasną Górę, który otwierał sezon motocyklowy w Polsce przyjechało wg. szacunków również ok  30 tys. motocyklistów i impreza ta wielokrotnie przebiła konkurencyjny zlot motocyklowy w Częstochowie organizowany przez Towarzystwo Cyklistów i Motocyklistów. No zresztą nie o liczby tu chodzi, ale o to aby imprezy integrowały środowisko motocyklowe, a nie antagonizowały i podsycały negatywne nastroje. W roku 2015 odbyły się ponownie dwie imprezy motocyklowe w Częstochowie na rozpoczęcie sezonu. Zlot motocykli Wiktora Węgrzyna i Stowarzyszenia Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński - 19 kwietnia 2014 r w trzecią niedzielę kwietnia, oraz  alternatywny zlot Częstochowskiego Towarzystwa Cyklistów i Motocyklistów w drugą niedzielę 12 kwietnia 2015 r.

Program 2015

Sobota 18.04.2015


18:00 – spotkanie motocyklowe w sali O. Kordeckiego
Koncert Macieja Wróblewskiego
Prezentacja filmu „RAJD" Mariana Kupidłowskiego
21:00 - Apel Jasnogórski

Niedziela 19.04.2015

od rana - zbiórka na Górce Przeprośnej przed Sanktuarium Ojca Pio
10:00 - wspólny wyjazd na Jasnogórskie Błonia
12:00 - Msza (Homilię wygłosi i przewodniczył Mszy Świętej będzie Jego Eminencja Arcybiskup Tadeusz Kondrusiewicz metropolita mińsko - mohylewski i wcześniej metropolita moskiewski

Czytaj również wsparcie Stowarzyszenia Rajd Katyński dla przejazdu Nocnych WilkówAutor: Marek Siwy

Autor: Robert Biś


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze   

0 # Guest 2016-01-22 20:02
Cytuję Josef:
Witam serdecznie.
Mieszkam w Niemczech. Musze zaplanowac moj urlop.
Nie wiem na kiedy. Raz pisze ze zlot motorcykli na Jasnej Gorze jest 16-17 kwietnia 2016 a drugi raz 10 kwietnia 2016. Kiedy jest prawdziwy termin?
Bardzo bym prosil o odpowiedz.
Serdecznie dziekuje.

Oba terminy są prawdziwe, bo to dwie różne imprezy, różnych organizatorów. 10.kwietnia jest Zjazd, a 17 kwietnia jest Zlot.Ale skocz juz do roku 2016 bo mamy 2016.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2016-01-22 20:00
Witam serdecznie.
Mieszkam w Niemczech i musze swoj urlop zaplanowac. Nie wiem na kiedy?
Raz pisze ze zlot motorcykli na Jasnej Gorze jest 16-17 kwietnia 2016 a drugi raz 10. kwietnia 2016.
Sa to dwa inne zloty?
Bardzo bym prosil o odpowiedz.
Dziekuje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2016-01-22 19:44
Witam serdecznie.
Mieszkam w Niemczech. Musze zaplanowac moj urlop.
Nie wiem na kiedy. Raz pisze ze zlot motorcykli na Jasnej Gorze jest 16-17 kwietnia 2016 a drugi raz 10 kwietnia 2016. Kiedy jest prawdziwy termin?
Bardzo bym prosil o odpowiedz.
Serdecznie dziekuje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # Guest 2015-04-25 17:48
Szacunek dla komandora Wiktora Wegrzyna za mówienie prawdy. Powodzenia Panie Wiktorze za rycerskość wsrod tej szowinistycznej elity, która wie co jest najlepsze dla Polski i wie wszystko najlepiej o świecie siedzac w fotelach i ogladajac TVN i czytajac Gw GP i niezalezna papke i zagryzajac slone paluszki i popijajac piwko... Mutanci trzymajcie sie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # Guest 2015-04-25 16:42
do @stary dolar
Jak milo poczytac trafne uwagi!
Oczywiscie milosc do motocykla,nie powinna-zainteresowanym powyzszym tematem zabijac pociagu do rzeczywistej/nie wypaczonej/Historii wlasnego kraju...
Bylbym za przejazem...JEDNAKZE WÓWCZAS,gdyby przejazd ferajny z Rosji nie mial podtekstu politycznego i nie sluzyl wojennym gierkom Kremla. Nie wspominajac faktu,iz zamysl nosi podpis ex NKWD-ca bandyty Putina.
Gdyby nie te ''szczególiki','rajd bylby z pewnoscia fajnym wydarzeniem.Niestety jest inaczej.
To nie z powodu/jak sugeruja niedouczeni/ naszych ''widzi mi sie'',a z powodu nawrotu bolszewickiej choroby rosji=powrotu do czasów trzymania dawnych wasali za morde.
Nihil novi...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-3 # Guest 2015-04-25 10:42
Kita ! Spokojnie smarku ! Uważaj z nerwami bo Twój malutki muzguś ( o ile coś takiego posiadasz) Ci się zagotuje.
(...), a może wtedy ktoś opowie Ci o historii Polski, Która jest / była ku..wsko mocno związana w ubiegłym stuleciu i wcześniej z ruskimi.
Tymczasem kończę polemikę z Tobą i proponuję żebyś choć raz w życiu coś przeczytał mądrego, a nie tylko słuchał pierdół pana Węgrzyna który na doopach motocyklistów próbuje wspiąć się na szczyty.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Guest 2015-04-23 20:46
Powiem Wam jedno. Gdyby polityka, TVN GW i GP itd...nie zryłyby Wam mózgów, wszyscy tj. Rosjanie, Polacy i Ukraińcy usiedlibysmy wieczorem na zlocie lub w trasie przy ognisku i wypilibyśmy browara. A rano kazdy by pojechał w inną strone...LWG mniej jadu więcej zrozumienia zycze sobie i wszystkim na trasie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+4 # Guest 2015-04-23 20:23
Cytuję Przypadkowy gość:
Gdy czytam te bzdety, to aż flaki odwracają się na drugą stronę. Byłem akurat w niedzielę w Częstochowie służbowo, w hotelu "Sekwana". Zagościła tam też spora grupa motocyklistów. Takiego chamstwa, wulgaryzmów i prostackich przyśpiewek dawno nie słyszałem, choć bywałem w różnych dziwnych miejscach. "Chłopcy" czcili urodziny jednego z kolesiów. MASAKRA!

I wszedłeś przypadkowo właśnie tutaj (choć wątek zlotu gwiaździstego jest na kilku motocyklowych portalach), aby podzielić się swymi wynurzeniami? Ach tak...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-22 01:09
Stary dolar jestes taki stary, a tak głupi ze nie umiesz odroznic czołgow od motocykli. A moze ci trzeba zasponsorować okulary...Ziejesz jadem a nie odrozniasz Stalina od Lenina. A Rosja sie troche zmienila w miedzyczasie nieco wiecej niz poziom twojej mozgowia, ktory zanika w tempie geometrycznym. To jakie kto ma poglady nacjonalistyczne czy patriotyczne, a moze wegetariańskie, czy sa zwolennikami golenia glowy, a moze wyznawcami staregodolara, w żaden sposób nie uprawnia do agresji i zakazu wjazdu do cywilizowanego kraju na motocyklu....jakim podobno jest POlska. No ale moze POlska to jednak zadupie i zaścianek i trzeba wmawiać bajki o czerwonym kapturku. Patrzac na historię ostatnich konfliktów zbrojnych to amerykanie jednak lubia pojazdy czołgowe bardziej od ruskich.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-2 # Guest 2015-04-21 20:16
Pan Węgrzyn bardzo "pięknie" solidaryzuje się z ruskimi, chce bardzo bezpiecznie przeprowadzić tych nacjonalistów putina przez Polskę. Zaprawdę godne to i Katynia i Częstochowy. Proponuję panu by po przeprowadzeniu "chirurga" i zdobyciu odpowiednich doświadczeń w tym dziele przystąpił do... na początek może, przeszkolenia naszych czołgistów w bezpiecznym przeprowadzaniu ruskich przez Polskę. Tak, od tego by trzeba zacząć bo CZOŁGI to ulubione pojazdy kacapów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-4 # Guest 2015-04-20 19:42
Wszystko fajnie ... duuuzo motonitów tylko to gawożenie bez sensu i za głośno ;/ pozatym kolejna propaganda .... 30tys motocyklistów??? No bez jaj ;/ poprzedni zlot może i mniejszy ale w lepszej atmosferze... LWG
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # Guest 2015-04-20 19:23
zlot super , atmosfera super, choć pogoda nie rozpieszczała, z chęcią powtórzyłbym ten wyjazd, chylę czoło przed tymi co przyjechali z bardzo daleka pomimo gradu , śniegu. Było warto prawda?LwG, do zobaczenia !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Guest 2015-04-20 06:48
Witam
Fajny zlot dzięki wszystkim za dobrą zabawę.
Tylko gdzieś przesiałem odznakę ze zlotu czy można ją jeszcze gdzieś kupić ???
608190056@wp.pl
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+18 # Guest 2015-04-20 05:11
Polscy motocyklisci, którzy podrózują i jezdzą po świecie, na wschód i na zloty spotykają dużo rosyjskich bikerów również z Nocnych Wilków, Znamy ich nastawienie i jacy sa naprawdę. Wiemy, że obraz jaki kreują TVN i gazetki jarmarczne o Nocnych Wilkach to jakaś fantastyka literacka, dla małych dzieci o czerwonym kapturku. Straszenie wilkiem to znany motyw aby ukryc prawdziwe oblicze innych problemów i malwersacji jakie sie teraz w POlsce dzieją.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+11 # Guest 2015-04-20 03:35
piękny zlot tylko zawsze jakiś debil musi dodać komentarz że było coś nie tak
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-36 # Guest 2015-04-19 23:12
HAŃBA, Zhańbiliście Jasną Górę a w ten sposób CAŁY KOŚCOŁ KATOLICKI W POLSCE..
EPISKOPAT MUSI SIĘ W TEJ SPRAWIE WYPOWIEDZIEĆ. Skąd wzięliście tego metrpolitę mińsko-moskiewsko-mohylewskiego? DLACZEGO ON? TO RUSKI JAKIŚ FIGURANT?
Jak Wy Polacy możecie iść ręka w rękę z ruskimi stalinowsko komjunistycznymi wyznawcami. Hańba Wam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # Guest 2015-04-19 20:39
W końcu ktoś zachował się jak mezczyna z jajami i powiedział co mysli, w odroznieniu od niejakiego adolfa z congresu ktory podpisał lojalke. Pełen szacun za to co sie stało... w tym kraju nie jest obecnie łatwo mówić co się mysli publicznie...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+9 # Guest 2015-04-19 15:33
Piękny zlot. Naprawdę dobrze że pan Wiktor Węgrzyn nie dopuścił do jego komercjalizacji i nie dał preziowi Częstochowy i pajacom z Jura Riders rozmienić go na drobne.Za rok jestem znowu. Do zobaczenia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-17 # Guest 2015-04-19 07:34
Wiktor zniszczyl to szacowne SWIETO motoclistow
...podzielil ludzi..
ale co racja to racja przynajmniej wielu sie dowiedzialo o jakims tam p.Wegrzynie..
i jego jakims tam zlocie...
dla wielu to po prostu rozpoczecie sezonu i spotkanie ludzi zarazonych jedna pasja...
pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Guest 2015-04-19 02:17
Witam jedzie ktos z Radomska
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-18 20:29
MOTOFAN JA JADE Z WADOWIC TO BYC NA 'CPN' BP TAK PO 9 BO JA TEZ BIORE SIE SAM JAK HCESZ TO POJEDZEMY RAZEM MUJ TEL.512 256 279 TO PUS SMSKA
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-18 19:27
Cytuję Krzysztof:
Cześć, jestem z Bytomia,będę pod BP o 8:30

No to jutro się widzimy :-) mam nadzieje ze pogoda nam w miarę dopiszę :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-18 19:07
Cześć, jestem z Bytomia,będę pod BP o 8:30
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-18 18:26
Kto z Będzina o 10?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-18 17:59
Witam czy leci ktoś w niedzielę z okolic Myślenic?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Guest 2015-04-18 17:27
Cytuję pietka:
Borowa i Mielec 7.00 w Górkach pod kościołem

Ja cisnę ze Stalowej , na Tarnobrzeg, Staszów. Jak lecicie? Może się gdzieś złapiemy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-18 16:26
Borowa i Mielec 7.00 w Górkach pod kościołem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Guest 2015-04-18 15:58
Będzie jechał ktoś z Tomaszowa Mazowieckiego
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-18 14:59
Cytuję Justyna:
to spotykamy się o 8.30 w czeladzi kolo M1 przy stacji BP o 8.30. Kto ma ochotę to może się przyłączyć :)

Witam Też do was do łącze...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Guest 2015-04-18 13:08
Pińczów (TPI) zbiera się przed 8.00 19.04 na stacji LOTOS przy ul. Nowowiejskiej. Chętnych ze świętokrzyskiego i podkarpackiego czy skądkolwiek zapraszamy do przyłączenia się.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-18 10:01
Witam, 19.04 - ndz mamy zbiórkę przed CH JankI o 6.45 - jedziemy normalnym tempem - śr.120 km/h.
Przyłączajcie się;))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-18 05:00
Jedziemy z orlenu Slawkow ok 8;20 pozniej na grila do Okradzionowa i moze na Motoserce do D.G
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-17 19:36
Czy ktoś z Rzeszowa lub okolic się wybiera, chętnie się przyłączę. O której i gdzie się spotykacie. Jak coś to proszę o info. 606-312-307. Z góry dzięki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-17 12:13
Cytuję JANO:
A na motoserce, oddać krew, do DG w sobotę wybiera się ktoś z Czeladzi?

mam taki zamiar :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-17 11:50
Cytuję Justyna:
to spotykamy się o 8.30 w czeladzi kolo M1 przy stacji BP o 8.30. Kto ma ochotę to może się przyłączyć :)

A na motoserce, oddać krew, do DG w sobotę wybiera się ktoś z Czeladzi?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+6 # Guest 2015-04-17 07:49
Cytuję Maciek:
Niektórzy jadą po uniesienia religijne, nie wnikam w to. Co do hałasu, oczywiście na pewno może być większy, niż zwykle. Myślę, że częstochowianie przeboleją ten fakt, jak również to, że ci hałasujący motocykliści zostawią tam niemałe pieniądze (restauracje, sklepy). Widzę, że w tym kraju mlekiem i miodem płynącym, niedługo wszelkiej maści przejawy miłości do motoryzacji będą niemile widziane (tor poznań, tor lublin itp itd). W moim mieście ludzie mają pretensje do motocyklistów, że Ci jeżdżą w weekendy głównymi ulacami miasta. No tak- lepiej zgnić w domku przed tv, albo iść pod budę z piwem i nagiętym przyjść do domu i otłuc żonę. Na koniec dygresja: na zlocie w Sturgis (zainteresowani znają temat- laikom polecam poczytać), jest co rok kilkaset tysięcy ludzi i motocykli, i wszyscy razem dobrze się bawią, nikt nie tworzy problemów. Jak widać w Polsce nie można.

Od siebie dodam, że na zlot przychodzą mieszkańcy Częstochowy. Dzieciaki, rodziny żeby pooglądać te wstrętne i głośne motocykle. Miło zobaczyć uśmiech i podziw w oczach dzieciaka kiedy widzi fajny motocykl. Zarażajmy pasją i dbajmy o dobry wizerunek motocykli. LWG
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-17 07:41
Cytuję MarcinR6:
Tak, wybieram się 793394937.

to spotykamy się o 8.30 w czeladzi kolo M1 przy stacji BP o 8.30. Kto ma ochotę to może się przyłączyć :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-17 06:37
witam chetnie sie dołącze jestem z Tarnowskich góry chetnie dołacze. o której i gdzie??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Guest 2015-04-16 20:09
Cytuję Rudy102:
Może chętni z Czeladzi, Będzina, Sosnowca 19.04 o 8:30 na stacji BP pod M1 w Czeladzi???

Jasne. Możemy się umówić pod bp pod m1 o 8.30. Im nas wiecej tym lepiej :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Guest 2015-04-16 17:52
Witam czy jedzie ktoś z okolic Łodzi /Piotrków trybunalski? Jak coś proszę o kontakt chętnie się przyłącze mój tel.693525050
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-16 12:59
WITAM TA ZBIORKA NA WYJAZD Z OLKUSZA JEST18 O 8.15 CZY DOBRZE ZROZUMIALEM
Z
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-16 06:54
Cytuję Czeladź:
Witam koledzy motocykliści.
Będzie ktoś jechał na zlot z okolic Czeladzi ewentualnie okolic Katowic? Znalazłoby się jeszcze jakieś miejsce dla 3-4 motorkow żeby się przykleić?
Pozdro dla wszystkich motocyklistów

Może chętni z Czeladzi, Będzina, Sosnowca 19.04 o 8:30 na stacji BP pod M1 w Czeladzi???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-16 06:43
Cytuję Justyna:
Jedzie ktoś z czeladzi i okolic ?

Tak, wybieram się 793394937.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-16 04:44
Witam.śmigam z kilkoma kolegami z Bydgoszczy.chcę ktoś się dołączyć? Matimoto@o2.pl
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-15 22:15
Cytuję wn:
czy ktoś leci z sosnowca i okolic ja na lepa

Lece z Tychów jak co 780168518
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-4 # Guest 2015-04-15 21:03
chłopaki takiego redeya i jemu podobnych olejcie mocyem podwójnym nie widzicie że to zakompleksione i zazdrosne indywiduum ,pewnie go zamykali w komórce na łopaty i teraz odreagowuje pisząc na laptopie taty ,pod stołem aby się nie wydało, bo rodzice na papieroska nie dadzą 45 cio letniemu synkowi biednemu, ,a na myśl o motacyklach to pewnie się cały poci bo tu ma świadomość że tatuś nie kupi ..synusiowi nieudacznikowi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-15 09:13
Cytuję hubert:
Ja wyjadę z Warszawy tak 6:30. Ale jak będzie lało to chyba sobie daruję.

ja też planuje z Warszawy jechać, (chyba że będzie bardzo padać) tempo 100-120 Łukasz Honda CBF600
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-15 07:59
Jedzie ktoś z czeladzi i okolic ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-15 07:20
Jedzie ktoś z brzegu??
608190056@wp.pl
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Guest 2015-04-15 03:25
Ja wyjadę z Warszawy tak 6:30. Ale jak będzie lało to chyba sobie daruję.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-14 20:03
W sumie i tak nie będzie dobrej pogody...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-14 17:27
Cytuję Szczepanek:
Z Białobrzeg k/Radomia planowane na razie 2 moto wylot w niedzielę


Ja tez lece i jestem spod bialobrzeg ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-14 17:26
Dołączę się do kogoś, kto jedzie z W-wy. Gdzie i o której ??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-14 15:31
Gdzie i o której z Warszawy? Chętnie się przyłączę ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-14 13:15
Ruszam z Zielonej Góry w sobotę mam wolne miejsce około 11;00 pozdrawiam wszystkich fanów jednosladów tomala1966@gmail.com
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-14 10:33
czy ktoś leci z sosnowca i okolic ja na lepa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-14 09:31
Z Białobrzeg k/Radomia planowane na razie 2 moto wylot w niedzielę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-13 19:26
Witam
Wybieram się z Wrocławia
Ruszam 18-stego z okolicy ul.Granicznej jak ktoś ma ten sam cel możemy jechać razem. czekam około 12-stej pod McDon.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-13 17:35
Czy jedzie ktoś z Brzegu ??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-13 14:31
Szukam chętnych na zlot do Częstochowy z Poznania i okolic .Jadę Hondą GL 1200 tel 601576 841
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-13 08:44
Witam chetni na wyjazd na zlot Czestochowa 2015r godz 8'15 17.05.2015r stacja Orlen Slawkow kolo Olkusza zbieramy sie tam wszyscy z okolic Olkusz Bukowno Klucze Slawkow Dabrowa G
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Guest 2015-04-13 07:52
Cytuję Andrzej:
Ja + 4 jedziemy z B-stoku około 8.Pozdrawiam Andrzej.


Andrzeju, o 8:00 ruszacie to tak dosyć wcześnie...ale odezwij się do mnie na biaand@wp.pl , to pogadamy

pozdrawiam
AlfaBravo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Guest 2015-04-12 14:30
brawo Maciek za wypowiedź
widocznie za dużo mają w Czewie kasy, ale to pewnie tylko jednostki, od lat jeździmy na moto do Częstochowy i zawsze jesteśmy miło przyjmowani przez mieszkańców Częstochowy, pozdro LwG
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Guest 2015-04-12 12:06
Cytuję Marek:
Maciek, chyba przyznasz że ryk setek motorów, jeszcze podkręconych aby wydawały lepsze dźwięki, które tylko motocyklistów podkręcają są przyjemne tylko dla fanów motorów. Nie można by zlotu zrobić na jakimś torze wyścigowym, tylko akurat w centrum miasta? W niedziele kiedy akurat po całym tygodniu ludzie oczekują trochę spokoju i ciszy? Hałas jaki powodujecie w mieście jest dużo większy niż w powszedni dzień w godzinach największego ruchu samochodowego. Bo chyba nie chodzi o jakieś uniesienia religijne, nie podejrzewam was o to.

Niektórzy jadą po uniesienia religijne, nie wnikam w to. Co do hałasu, oczywiście na pewno może być większy, niż zwykle. Myślę, że częstochowianie przeboleją ten fakt, jak również to, że ci hałasujący motocykliści zostawią tam niemałe pieniądze (restauracje, sklepy). Widzę, że w tym kraju mlekiem i miodem płynącym, niedługo wszelkiej maści przejawy miłości do motoryzacji będą niemile widziane (tor poznań, tor lublin itp itd). W moim mieście ludzie mają pretensje do motocyklistów, że Ci jeżdżą w weekendy głównymi ulacami miasta. No tak- lepiej zgnić w domku przed tv, albo iść pod budę z piwem i nagiętym przyjść do domu i otłuc żonę. Na koniec dygresja: na zlocie w Sturgis (zainteresowani znają temat- laikom polecam poczytać), jest co rok kilkaset tysięcy ludzi i motocykli, i wszyscy razem dobrze się bawią, nikt nie tworzy problemów. Jak widać w Polsce nie można.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Guest 2015-04-12 10:00
Marek, a gzie w Polsce masz te tory wyścigowe? Bo jeśli myślisz o tym w Poznaniu to informuję że właśnie jest zamykany z powodu protestów okolicznych mieszkańców.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-5 # Guest 2015-04-12 09:39
Maciek, chyba przyznasz że ryk setek motorów, jeszcze podkręconych aby wydawały lepsze dźwięki, które tylko motocyklistów podkręcają są przyjemne tylko dla fanów motorów. Nie można by zlotu zrobić na jakimś torze wyścigowym, tylko akurat w centrum miasta? W niedziele kiedy akurat po całym tygodniu ludzie oczekują trochę spokoju i ciszy? Hałas jaki powodujecie w mieście jest dużo większy niż w powszedni dzień w godzinach największego ruchu samochodowego. Bo chyba nie chodzi o jakieś uniesienia religijne, nie podejrzewam was o to.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-12 08:21
panowie heniu, Mari i Maciek. Pojawił się mały problem odnośnie naszej wyprawy do Cz-wy. Mamy wszystko: ekipę , mechaników, kucharzy, lekarza, lawety, kuwety, ubezpieczenia i patronat medialny, ale okazało się że jeszcze musicie mieć komplet szczepień ochronnych. Wicie, rozumicie nie ma co ryzykować. Bezpieczeństwo przede wszystkim a Wasze zdrówko dla mnie najważniejsze.Pozdrawiam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # Guest 2015-04-12 07:23
Marek i Redey- typowe przykłady skrajnego cebulactwa. Narzekanie, wytykanie, wrzucanie swoich wynurzeń. Idźcie sobie ponarzekać i pohejtować na rzeczkę. Albo lepiej załóżcie forum cebularze.pl u dajcie ludziom robić swoje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-6 # Guest 2015-04-12 04:44
I znowu będzie dużo hałasu, smrodu spalin i puszenia się, który wygląda na większego twardziela.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Guest 2015-04-11 10:09
a co ? Pożartować nie można?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-2 # Guest 2015-04-11 09:33
leci ktoś z Myszkowa?Mamy już mocną ekipę, lawety, lekarza, kucharza i mechaników. Oczekujemy jeszcze na pakiet ubezpieczeń i jeszcze paru chętnych bo to wielka ściecha. Zapraszam henio i Mari gdyż wyglądają mi na strasznych twardzieli.Pozdrawiam i lewa w d.. och przepraszam w górę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-11 05:49
Cytuję AlfaBravo:
Ja jadę z Białegostoku i jeszcze ze 3-5 motocykli. Ruszamy w sobotę około 12

Ja + 4 jedziemy z B-stoku około 8.Pozdrawiam Andrzej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-10 22:38
Ekipę która rusza z CK proszę o namiary żeby się jakoś dogadać co do wyjazdu. Na wszelki wypadek zostawiam Mail pawel_stawski@o2.pl LwG
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # Guest 2015-04-10 21:37
Cytuję Redey:
czyście powariowali z tym zwoływaniem się? Co to? Wyprawa do Magadanu ? Przecież nawet ze Szczecina to ledwie 600km.Co innego długie trasy , ale tu? Wiadomo każdemu motocykliście że na tak krótkich dystansach w grupie jedzie się wolniej i gorzej.

jeden się czepia o ilość moto, drugi o ubrania w czachy, a trzeci że się motocykliści zwołują w grupy, dajcie spokój i skończcie mącić- zrzędy, dajcie innym dobrze się bawić tak jak i gdzie chcą. do zobaczenia WSZYSTKIM w Częstochowie,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-10 16:02
Leci ktoś z okolic zielonej Góry ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-10 09:16
U góry masz jeszcze adres na Mapie...i wszytkie dane...a jak chcesz wpisać do gps: Ośmiu Błogosławieństw, 42-244 Siedlec
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-10 08:38
(zbiórka na Górce Przeprośnej przed Sanktuarium Ojca Pio) Proszę o podanie dokładnego adresu??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # Guest 2015-04-10 08:14
Cytuję Redey:
czyście powariowali z tym zwoływaniem się? Co to? Wyprawa do Magadanu ? Przecież nawet ze Szczecina to ledwie 600km.Co innego długie trasy , ale tu? Wiadomo każdemu motocykliście że na tak krótkich dystansach w grupie jedzie się wolniej i gorzej.

To jedź sam, coś się przyspawał. Każdy jeździ jak mu pasuje, czy sam czy w grupie.
Do Poldek: niestety w niedzielę I zmiana, ale dzięki za zaproszenie ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-10 05:43
jedziemy z okolic Wadowic dwa czopery wyjazd 18,o4 godz.8 mozna sie podpiac
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-09 19:15
czyście powariowali z tym zwoływaniem się? Co to? Wyprawa do Magadanu ? Przecież nawet ze Szczecina to ledwie 600km.Co innego długie trasy , ale tu? Wiadomo każdemu motocykliście że na tak krótkich dystansach w grupie jedzie się wolniej i gorzej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-09 15:47
Info dla Maćka i Agi : Rozgrzewka 12.04 - wyjazd do Dukli o 8.30 z BP na Malcach . Zapraszam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-2 # Guest 2015-04-08 13:27
Witam jedziemy ekipa z Bukowna i okolic zbieramy sie na BP przy dk94 okolice Slawkowa 19.05.2015r ok 8;15 a pozniej na Jasna Gore
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-08 12:37
Witam czy wybiera się ktoś z okolic Wieruszowa Kępna Ostrzeszowa ??
z chęcią bym się podczepił
jak cos to pisac
wafel121991@wp.pl
LwG pozdro
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-08 11:44
Witam,czy jedzie ktoś z Wrocławia albo ma jakieś wiadomości na temat wyjazdu (Wrocław ,okolice)
18-go do Częstochowy
Pozdtawiam :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-08 11:26
Opoczno bedzie na 110%
Ktoś z okolic jak chce dołączyć zapraszam.
dartrans1971@wp.pl
w kupie raźniej
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-08 09:07
Lecę z kolegą z Kielc wyjazd 19 . Ja jadę FZ6 fumfel na Transalpie 650 z sympatycznym plecaczkiem. Wyjeżdżamy s Kielc o 7:00 LWG. Do zobaczenia na JG.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Guest 2015-04-07 11:31
Witam
Jedzie ktos ze swietokrzyskiego (TSA) ? chetnie podlacze
kontakt:
matec1@op.pl
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-06 22:31
Szukam chetn osobę co by mnie wzięła na rozpoczęcie sezonu w Częstochowie to mój kontakt 535591394
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-06 14:03
Cytuję Fzr-on:
Jedzie ktoś z bytomia lub okolic? Chętnie się podczepie :) Prosze podać szczegóły gdzie i kiedy pozdrawiam.
świętochłowice j jedzie ktos też
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Guest 2015-04-06 10:43
Pozycja obowiązkowa, mam co prawda blisko 120 km i gdyby nawet lało to będę ponieważ ta atmosfera i przeżycie jakie jest związane z tym magicznym miejscem każe mi tam być
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-05 06:25
Z każdym rokiem motocykli przybywa i jeśli ktoś taki jak kamil pisze że wszędzie można było wjechać no może o szóstej rano to się zgodzę , albo taki maaati chyba był w swojej parafii
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-04 08:10
Jedzie ktoś z bytomia lub okolic? Chętnie się podczepie :) Prosze podać szczegóły gdzie i kiedy pozdrawiam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-03 07:59
Witam koledzy motocykliści.
Będzie ktoś jechał na zlot z okolic Czeladzi ewentualnie okolic Katowic? Znalazłoby się jeszcze jakieś miejsce dla 3-4 motorkow żeby się przykleić?
Pozdro dla wszystkich motocyklistów
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-02 20:10
Ruda Śląska tradycyjnie też się wybiera, część już w piątek, reszta w sobotę, LWG do zobaczenia w Częstochowie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+7 # Guest 2015-04-02 17:21
z tymi transparentami to chyba przesada. To nie mecz siatkówki. A poza tym to niby jak mam jechać motocyklem i targać tranasparent?Jadę się modlić o dobry sezon a nie manifestować pod szyldem swojej miejscowości.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-2 # Guest 2015-04-02 13:35
W tym sezonie prosi się wszystkich aby zabrał ze sobą transparent swojej miejscowości skąd przyjechał. Niech każdy wie, że to cała POOOOOLLLSKAAAAAA się zebrała na motocyklach na Jasnej Górze!!!! Pozdrawiam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-04-02 10:12
Witam Jak ktoś z okolic ostrów wielkopolski kalisz itp jedzie chętnie sie przykleje
Pisać Noxtro18@gmail.com
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Guest 2015-03-30 20:20
dzięki za podpowiedz woyt będę napewno ,.pozdrawiam,.,.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-03-30 06:36
Sala O. Kordeckiego jest na Jasnej Górze na schemacie u góry pozycja nr 32. Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-03-30 03:49
też się wybieram , czy ktoś mi powie gdzie znajduje się sala o.Kordeckiego
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # Guest 2015-03-28 21:22
Ja jadę z Białegostoku i jeszcze ze 3-5 motocykli. Ruszamy w sobotę około 12
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Guest 2015-03-28 12:05
Cytuję Miki:
Wygląda to jak odpust w parafii na kresach wschodnich


Jak tak to wygląda , to jadę jak w dym :-)
KOCHAM Kresy :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Guest 2015-03-28 06:48
Cytuję Daniel:
w ubiegłym roku byłem i było OK. w tym roku też się wybieram. jak by się ktoś wybierał z Lubelskiego (LRA) dać znać. z naszych stron było nas mało

Daniel spoko z Tomaszowa Lubelskiego też parę moto wyjeżdża. Będziemy na bank.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Guest 2015-03-27 18:52
Cytuję Miki:
Nie przyjadę obiecuję!

No i gitara.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Guest 2015-03-27 18:21
Cytuję Mari:
Nie pasuje- nie przyjeżdżaj.

Nie przyjadę obiecuję!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Guest 2015-03-27 17:06
Cytuję Miki:
Wygląda to jak odpust w parafii na kresach wschodnich

Nie pasuje- nie przyjeżdżaj.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-03-27 14:29
Już nie mogę się doczekać tego zlotu. Wyjeżdżam w sobotę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-2 # Guest 2015-03-27 08:39
Wygląda to jak odpust w parafii na kresach wschodnich
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # Guest 2015-03-26 15:34
Witam, z okolic Włocławka jedzie kilka maszyn może ktoś się dołączy,wyjazd 18 o godz 11-12
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Guest 2015-03-26 10:14
z trójmiasta jedzie grupa ponad 20 maszyn będzie też dwóch księży
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Guest 2015-03-25 21:24
Witam, latam od jakiś 11 lat z przerwami (żona , córcia itp.) ale miłość do moto jest za silna żeby zrezygnować :) oczywiście troszkę zluzowałm z manetką z racji rodziny, do pani Jasnogórskiej co dziwne wybieram się po raz pierwszy mimo iż mam ok 130 km , ale będę napewno , Ja i moi bracia motonici w sumie będzie nas 5-ciu może 6-ciu ale będziemy. Lozdro dla wszystkich motobraci i motosióstr cia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-2 # Guest 2015-03-25 17:35
może też pojade niewiem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Guest 2015-03-23 22:12
witam czy ktos z bialegostoku jedzie na rozpoczecie sezonu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-03-23 18:40
Cytuję Aga:
Czy ktoś z podkarpacia RNI wybiera się na tegoroczy zlot ?

Stalowa Wola się wybiera.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-03-23 17:56
Czy ktoś z podkarpacia RNI wybiera się na tegoroczy zlot ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-03-22 17:31
Witam,też bym się przyłączył do wyjazdu z Warszawy na Jasną Górę. Mnie interesuje bardziej wyjazd w niedzielę. Pozdrawiam :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Guest 2015-03-22 15:29
Witam może ktoś konkretnie odpowiedzieć gdzie się zbierają i o której Warszawscy motocykli ?? i z jaka prędkością poruszacie się jadąc tam??
Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-03-21 12:52
Chciał bym dołączyć do grupy motocyklistów z Warszawy którzy jadą na Jasną Górę....gdzie się spotykacie i o której...pozdrawiam..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-03-19 17:24
Cytuję Dewiator2:
Z tego co mi wiadomo to jak i w większości kraju 18.04 chłopaki z Jura Riders FG urządzają MotoSerce.

no to co że urządzają MotoSerce 18 .04.?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-03-19 07:02
Z tego co mi wiadomo to jak i w większości kraju 18.04 chłopaki z Jura Riders FG urządzają MotoSerce.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-03-17 16:59
Cytuję Bobik:

Ja mam z domu na Jasną Górę 550 km. Po cichu planuje bo mam urlop.Potrzebuje pozytywnej energii. Jedzie jakaś grupa z trójmiasta?

Ja jestem dokladnie z Grudziadza bedziesz kolo mnie przejezdzal ,wlasnie ja mam problem z tym wolnym.Na jakim sprzecie smigasz??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Guest 2015-03-17 16:36
Cytuję wojjtek39:
Czesc,Maciek odemnie to jest 500 w jedna strone. Czaje sie i czaje juz od zeszlego roku chyba zrobie tak jak zwykle bedzie spontan pakowanko i jazda :lol:


Ja mam z domu na Jasną Górę 550 km. Po cichu planuje bo mam urlop.Potrzebuje pozytywnej energii. Jedzie jakaś grupa z trójmiasta?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+9 # Guest 2015-03-17 02:57
Słuchaj "jaaa". Wybieram się na ten zlot, mimo iż nie do końca po drodze mi do kościoła, jeżdżę w koszulce z czachą. Jadę tam, dla pozytywnej atmosfery, jadę by wrzucić do puszki coś dla naszych rodaków na wschodzie, i wreszcie jadę by mimo wszystko strzelić zdrowaśkę za pomyślny sezon. Myślę, że Bóg wybaczy mi tę czarną skórę i koszulkę z czachą. Myślę, że na tym powinna się skończyć ta dysputa. Pozdrawiam i lewa w górę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # Guest 2015-03-17 02:00
Cytuję jaaa:
Dlaczego mnie cenzurujecie ?. Pisze o obrurdach na zjedzie w katolickim miejscu celu a wy mnei bluzgacie. Macie widac swoje ciemne powody !!!

Czyzby moje argumenty co niektorych bolaly ?

Witam,mialem sie nie mieszac ale widze ze nie ma innego wyjscia.Kolego co TY z tymi kolorami dla facetow to tylko czarne albo srebrne ktore na moto nie pasuja no chyba ze mam sie ubrac w damskie rozowe ciuszki.TO by CI pasowalo ??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-5 # Guest 2015-03-16 22:02
Dlaczego mnie cenzurujecie ?. Pisze o obrurdach na zjedzie w katolickim miejscu celu a wy mnei bluzgacie. Macie widac swoje ciemne powody !!!

Czyzby moje argumenty co niektorych bolaly ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+4 # Guest 2015-03-15 12:30
Proszę nie tworzyć zgniłej atmosfery, i nie karmić trolli :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Guest 2015-03-12 20:47
Do< jaaa>. A co Cię obchodzi jak kto chodzi ubrany??Masz jakieś kompleksy czy to tylko brak tolerancji ?Nie podoba Ci się to się ubieraj inaczej i załatwione.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-9 # Guest 2015-03-12 14:42
Dlaczego na takicg zlotach pelno (...)przychodzi ubranych na czarno (...)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # Guest 2015-03-11 19:14
Cytuję Poldek:
Nie pojedziesz sam Maciek , spoko , Stalowa szykuje szerszy skład ;0)

O to gitara, daj znać Poldek co i jak, może przygarniecie małą dywersję :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-03-11 13:08
Nie pojedziesz sam Maciek , spoko , Stalowa szykuje szerszy skład ;0)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-03-10 21:35
w ubiegłym roku byłem i było OK. w tym roku też się wybieram. jak by się ktoś wybierał z Lubelskiego (LRA) dać znać. z naszych stron było nas mało
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-03-10 01:40
Maciek,masz racje czas mija bezpowrotnie.O ile sie nie myle to jestes z Podkarpacia ,co roku jezdze na urlop nad Soline.BYlo to chyba z 10 lat temu pomysl na 1 wyjazd w gory godz 20 a o 23;30 wyjazd fiacikiem uno :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-03-09 18:18
Wojtek, nie ma co się czaić. Życie jest za krótkie :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Guest 2015-03-09 14:25
Czesc,Maciek odemnie to jest 500 w jedna strone. Czaje sie i czaje juz od zeszlego roku chyba zrobie tak jak zwykle bedzie spontan pakowanko i jazda :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-03-09 10:24
Cytuję Wojjtek39:
Witam,mam takie pytanie czy moze ktos z Grudziadeza lub okolic wybiera sie na ten Zlot Gwiezdzisty? Mam zamiar jechac na cos takiego pierwszy raz ,jako swiezak tak troszke mam pietra. Pozdrawiam wszystkich.

Nie ma się co martwić, wiadomo, że "w kupie" raźniej. Ale ja jeżdżę od 4 lat, nie byłem na zlocie dalej niż 150 km z racji systemu w jakim pracuję, ale teraz cisnę 250 km do Czewy, prawdopodobnie sam. A tak przy okazji... Jest ktoś, kto leci z podkarpacia? Stalowa Wola i okolice?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-03-09 02:15
Witam,mam takie pytanie czy moze ktos z Grudziadeza lub okolic wybiera sie na ten Zlot Gwiezdzisty? Mam zamiar jechac na cos takiego pierwszy raz ,jako swiezak tak troszke mam pietra. Pozdrawiam wszystkich.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-03-08 20:48
na Górce jest super, pod warunkiem że lubi się te klimaty.Kiełbaska i coś na delikatną rozgrzewkę przy ognisku to nie to samo co kolacyjka w restauracji pod hotelem.Byłem parę razy i zawsze było wesoło i kulturalnie mimo że przy ognisku siedzieli ludzie o rożnych charakterach i poglądach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Guest 2015-03-08 13:59
Cytuję raider:
witajcie.

mam w planach przejechać się na to rozpoczęcie. będzie to mój pierwszy raz. powiedzcie mi jak to dokładnie wygląda, czy to też jest jakiś festyn? widzę, że jest to 2 dniowy zlot, a więc przybysze z daleka załatwiają sobie nocleg . ?

pozdrawiam

Niektórzy rezerwują domy pielgrzyma, których w Czestochowie dostatek. Wpisz dom pielgrzma to ci wyskoczy wiele propozycji....
Ale jak chcesz naprawdę na motocyklowo to bierzesz mały namiocik, lub płachte biwakową, jakis spiwór, kupujesz kiełbaske i jedziesz na miejsce (Górke przeprośną)bez jakis miejcówek po drodze i rozdrabniania się po kwaterach czy hotelach. Bo własnie się liczy atmosfera i to aby nie spac w ciepłym hotelowym wyrze, ale spotkac się gdzies w plenerze, z niepowtarzalnymi ludzmi i pochłonąc ten niepowtarzalny klimat i odgłos pałowania tłumików w nocy...Festynów nie ma na tej imprezie..., ale masz festyny na innych imprezach jakich wiele...LWG
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Guest 2015-03-08 10:34
witajcie.

mam w planach przejechać się na to rozpoczęcie. będzie to mój pierwszy raz. powiedzcie mi jak to dokładnie wygląda, czy to też jest jakiś festyn? widzę, że jest to 2 dniowy zlot, a więc przybysze z daleka załatwiają sobie nocleg . ?

pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Woyt 2015-03-08 09:14
Na bank tylko sprawdzone informacje 19kwietnia to właściwy termin.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-03-08 08:04
Tak, na 100......Potwierdzone. Za 20 zela – dostaniesz pamiątkowy znaczek, kwesta na Kresowiaków. Wezcie zabawki dla dzieci w sierocińcach, bo tez bedzie taka zbiorka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Guest 2015-03-08 07:01
siemka napewno jest ten zlocik 18,19 kwiecien ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Guest 2015-03-07 18:10
Już sie zaczał...dzisiaj latalismy..było ciepło
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Guest 2015-03-06 16:40
Kiedy ten sezon sie zacznie w koncu..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+8 # Guest 2015-02-25 12:22
będę tam nawet jakby mi sie paliło uwielbiam te zloty :D :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # Guest 2015-02-23 20:17
Nie judzic proszę , wszyscy jesteśmy bracimi LWG
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+6 # Guest 2015-02-22 17:40
Mogło być z 30 tys. W tym roku tez tyle będzie albo wiecej. Do zobaczenia..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-4 # Guest 2015-02-21 18:02
Cytuję Dziki Bil:
Cyba policzenie uczestników zlotu nie jest jakimś niewykonalnym wyczynem , jak tu kolega Kamil sugeruje.Na zlot w Daytonie przyjeżdża co roku nieraz i pół miliona motocyklistów. To samo w Sturgis. I nie tylko potrafią policzyć ich i ich motocykle ale nawet podać średni przedział wiekowy uczestników.

Policzenie ludzi na zlocie nie jest trudne, bo wystarczy sprawdzić ilość wjazdów i dodać 10 procent dla znajomych królika. Natomiast Częstochowa to nie zlot tylko pielgrzymka, na której jest msza i świecenie na sezon wiec mozna podawac tylko szacunkowo dane. Pozdrawiam wszytkich do zobaczenia w Czestochowie. Tylko nie spalcie sprzegła jak bedziecie czekac w 20 kilometrowej kolejce na Jasna Góre. Piateczka
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+7 # Guest 2015-02-21 11:26
Całe nieporozumienie chyba jest z tego że w 2011r podano liczbę liczbę uczestników ( 50tyś,) i liczbę motocykli(30tyś).A w 2014 tylko liczbę uczestników(30tyś)Jak widać dla niektórych to zbyt zawiłe i piszą wciąż o tej samej liczbie uczestników choć jak już tu ktoś zauważył jest ona w istocie różna o 20 tyś. I to dlatego wtedy był większy ścisk a w zeszłym roku mniejszy.Czy naprawdę tak trudno to zrozumieć?Szerokości.LW
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-4 # Guest 2015-02-21 10:57
Cytuję Dziki Bil:
Cyba policzenie uczestników zlotu nie jest jakimś niewykonalnym wyczynem , jak tu kolega Kamil sugeruje.Na zlot w Daytonie przyjeżdża co roku nieraz i pół miliona motocyklistów. To samo w Sturgis. I nie tylko potrafią policzyć ich i ich motocykle ale nawet podać średni przedział wiekowy uczestników.

Przy wejściach na tor daytona masz bramki ;/ U Nas na JG ludzie to wchodzą to wychodzą za chwile wracają itd. Nic dziwnego że wyszło im 50k ludzi .... tylko pytam gdzie Ci ludzie byli skoro podaje przykład zloty z przed kilku lat gdzie było 30k motonitów i nie było gdzie palca wcisnąć a tutaj wmawiacie mi że było tyle samo a luz jak cholera ;/ Pomyślcie logicznie...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-4 # Guest 2015-02-21 10:53
Cytuję Olaf:
No to zapytaj Kamilu policjantów jak oni liczą uczestników zgromadzeń bo to ich statystyka i nie oskarżaj innych o fałszerstwa. Na całym świece jakoś policja sobie z tym radzi u nas Twoim zdaniem nie, bo wynik akurat jest nie po Twojej myśli.A jak oni to policzyli nie wiem podobnie jak nie wiem jak Ty to policzyłeś.Sądzę tylko że dysponują lepszymi do tego możliwościami niż ty. I kończę już na ten temat bo zaczyna mnie to wnerwiać.
I o to chodzi ... Wam wystarczy rzucic informacje i łykacie to jak małe pelikany ;/ Rzucili by hasło że było 50k motocykli też byście to łykneli ... ale jeśli rekordowo ponad 30k było pare lat temu i całe aleje do pierwszej były w motocyklach, całe błonie i zeby wyjechać czekało sie pare godzin był taki ścisk ,a teraz był luz taki że bez problemu można było wjechać i wyjechać bez wiekszego ścisku i podają tą samą liczbę to chyba coś jest nie tak ? ;/ I na tym opieram Swoje domysły. Nie oskarżam nikogo o fałszerstwo tylko o niedokładność. Dodam też że mnie tu poprostu zalatuje propagandą nic więcej. Zlot ma piękną tradycję którą psuje właśnie takie zachowanie organizatorów. Mogło by się obejść bez porównania z jak to nazwano "konkurencyjnym" zlotem.. co to są zawody? żenada ;/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+8 # Guest 2015-02-21 10:52
Cyba policzenie uczestników zlotu nie jest jakimś niewykonalnym wyczynem , jak tu kolega Kamil sugeruje.Na zlot w Daytonie przyjeżdża co roku nieraz i pół miliona motocyklistów. To samo w Sturgis. I nie tylko potrafią policzyć ich i ich motocykle ale nawet podać średni przedział wiekowy uczestników.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+7 # Guest 2015-02-20 17:39
No to zapytaj Kamilu policjantów jak oni liczą uczestników zgromadzeń bo to ich statystyka i nie oskarżaj innych o fałszerstwa. Na całym świece jakoś policja sobie z tym radzi u nas Twoim zdaniem nie, bo wynik akurat jest nie po Twojej myśli.A jak oni to policzyli nie wiem podobnie jak nie wiem jak Ty to policzyłeś.Sądzę tylko że dysponują lepszymi do tego możliwościami niż ty. I kończę już na ten temat bo zaczyna mnie to wnerwiać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-6 # Guest 2015-02-19 20:54
Cytuję Olaf:
Kamil. Czytaj ze zrozumieniem. A gdzie ja napisałem że "było tyle samo"? Napisałem że 4 lata temu było według policyjnych statystyk 50 000 ludzi i 30000 motocykli. Napisałem tez że zgadzam się z organizatorem że w zeszłym roku było około 30000 ludzi.Więc nie tyle samo a o 20000 mniej.I to było widać.

Ludzi? a jak Oni to policzyli ? Kazdego z osobna oznaczali czy co? rozumiem ze motocykle mozna jeszcze jako tako policzyc ale ludzi? Na oko chyba ;/ Dla mnie stwierdzenie przez w.w organizatorów że było 30k motocykli to czcze przechwałki żeby pokazać jacy to są lepsi a zabawa w konkurencje psuje ducha zlotu który od tylu lat towarzyszył na tym zlocie... i to jest przykre i irytujące ;/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+8 # Guest 2015-02-19 17:32
Kamil. Czytaj ze zrozumieniem. A gdzie ja napisałem że "było tyle samo"? Napisałem że 4 lata temu było według policyjnych statystyk 50 000 ludzi i 30000 motocykli. Napisałem tez że zgadzam się z organizatorem że w zeszłym roku było około 30000 ludzi.Więc nie tyle samo a o 20000 mniej.I to było widać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-4 # Guest 2015-02-19 08:28
Cytuję Olaf:
Ja potwierdzam wersję że w zeszłym roku było tyle ile podał organizator. Zwłaszcza że to nie jego obliczenia(mogły by być stronnicze) tylko policji.Byłem na tym rekordowym 4 lata temu kiedy było według szacunków 50 000 luda na 30000 maszyn więc mam porównanie.
Więc jesli byłeś i wtedy gdy było rekorowo ponad 30k i w 2014 to czemu mówisz ze było tyle samo? Skoro ostatnio pełne były błonie i troche 3 alei ... ;/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-5 # Guest 2015-02-19 06:47
Cytuję Kamil:
Byłem oj byłem podesłać Ci foty? litości.... bedac na jednym i drugim widziałem ile jest motocykli .. 30k!? chyba jak pomnożysz faktyczną liczbe razy 3 conajmniej.... komu jak komu ale mnie jako uczestnikowi prawie każdego zlotu gwiaździstego w Częstochowie takiego kitu nikt nie wciśnie... opinia nie tylko moja ale i kolegów z różnych forów którzy wyczytali tutaj takie liczby .... no nie 30tysięcy motocykli ... śmieszne ! ;/


dokładnie nie było tyle osób byłem i widziałem może tysiąc to był max
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+8 # Guest 2015-02-18 20:41
Ja potwierdzam wersję że w zeszłym roku było tyle ile podał organizator. Zwłaszcza że to nie jego obliczenia(mogły by być stronnicze) tylko policji.Byłem na tym rekordowym 4 lata temu kiedy było według szacunków 50 000 luda na 30000 maszyn więc mam porównanie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # Guest 2015-02-18 19:35
Cytuję Lucas:
Przykro mi bardzo, ale zawiodłem się na Stowarzyszeniu Rajd Katyński. Za wszystko zapłaciłem i nigdy nie doczekałem się pamiątkowej blachy. Pomimo wielokrotnych próśb.


Na Zlocie "blachę" otrzymujesz jak tylko wrzucisz min.20 zł do skarbonki . Kwesta jest prowadzona dla Polaków na wschodzie , więc nie siej POPELINY !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-6 # Guest 2015-02-18 19:25
Cytuję Grześ:
No to chyba jakieś kpiny z tym porównaniem obu zlotów przez Kamila. Na Yutube widziałem ten zlot organizowany przez Rajd Katyński i ten organizowany przez magistrat Częstochowy. Na pierwszym widać błonia zapełnione aż wgłąb III alei N.M.Panny i przyległe ulice szczelnie wypełnione. Na tym drugim nie wiem czy ze trzysta osób pod murami mszy słuchało, a na koncercie pod sceną to chyba dwudziestu zostało.
Może przegiąłem z porównaniem obu tych imprez bo różnica była spora ale nie wmawiajcie mi ze było 30tysiecy motocykli .... toz to jawna kpina ;/ Kilka lat temu co było naprawde ponad 30tysiecy motonitów całe miasto po 2 aleje było zapchane a dopiero z przeprośnej startowali.... po mszy nie moglismy znalezc wolnego lokalu do 20-30 km od czestochowy a tutaj nagle 30tysiecy moto mialo by sie zmiescic bez scisku pod sama jasna górą? litości ;/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-4 # Guest 2015-02-18 19:22
Cytuję Jeremi:
do Kamil. Na Zjeździe tym organizowanym przez Częstochowskie Towarzystwo Cyklistów i Motocyklistów w ubiegłym roku nie byłeś, bo gdybyś był nie wypisywał byś tych bzdur.Dowód ?Kto chce może w internecie znaleźć nie jedną gorzką relację z tej imprezki popartą filmem.A co do Zlotu Gwiaździstego to mam ich więcej niż Ty na koncie.Nie będziemy się licytować kto lepiej liczy ilość uczestników. Pozwól jednak że wiarygodniejszą miarą miarą będą oficjalne dane policji niż Twoje wyliczanki na oko.Po każdym Zlocie organizator podaje szacunkową liczbę uczestników właśnie w oparciu o te dane.Cóż , widocznie nie brał pod uwagę Twoich" rzetelnych" obliczeń.Pozdro i szerokości.

Byłem oj byłem podesłać Ci foty? litości.... bedac na jednym i drugim widziałem ile jest motocykli .. 30k!? chyba jak pomnożysz faktyczną liczbe razy 3 conajmniej.... komu jak komu ale mnie jako uczestnikowi prawie każdego zlotu gwiaździstego w Częstochowie takiego kitu nikt nie wciśnie... opinia nie tylko moja ale i kolegów z różnych forów którzy wyczytali tutaj takie liczby .... no nie 30tysięcy motocykli ... śmieszne ! ;/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+8 # Guest 2015-02-18 19:18
No właśnie do 2011 był jeden.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-02-18 10:05
Byłem na tym drugim. Przyjechaliśmy w sobotę.Były koncerty kramy mozna było posiedzieć pogadać.Atmosfera fajna.W niedziele na myszy było rzeczywiście mało motocykli.Przejazd spod stadionu eskorta policji.Wszystko ok.Każdy moze decydować na który jechać.Powinni się dogadać i zrobić jeden.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+7 # Guest 2015-02-17 20:35
No to chyba jakieś kpiny z tym porównaniem obu zlotów przez Kamila. Na Yutube widziałem ten zlot organizowany przez Rajd Katyński i ten organizowany przez magistrat Częstochowy. Na pierwszym widać błonia zapełnione aż wgłąb III alei N.M.Panny i przyległe ulice szczelnie wypełnione. Na tym drugim nie wiem czy ze trzysta osób pod murami mszy słuchało, a na koncercie pod sceną to chyba dwudziestu zostało.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+11 # Guest 2015-02-16 20:19
do Kamil. Na Zjeździe tym organizowanym przez Częstochowskie Towarzystwo Cyklistów i Motocyklistów w ubiegłym roku nie byłeś, bo gdybyś był nie wypisywał byś tych bzdur.Dowód ?Kto chce może w internecie znaleźć nie jedną gorzką relację z tej imprezki popartą filmem.A co do Zlotu Gwiaździstego to mam ich więcej niż Ty na koncie.Nie będziemy się licytować kto lepiej liczy ilość uczestników. Pozwól jednak że wiarygodniejszą miarą miarą będą oficjalne dane policji niż Twoje wyliczanki na oko.Po każdym Zlocie organizator podaje szacunkową liczbę uczestników właśnie w oparciu o te dane.Cóż , widocznie nie brał pod uwagę Twoich" rzetelnych" obliczeń.Pozdro i szerokości.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-7 # Guest 2015-02-16 18:33
Cytuję Zenek:
To jaka impreze doradzacie?

Zjazd..,,, przynajmniej organizatorzy nie tworzą propagandy jak to ich zlot jest wspaniały jak to się dzieje tutaj .... i to zakrzywianie danych ... ;/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-7 # Guest 2015-02-16 18:29
Cytuję Jeremi:
w zeszłym roku na Zlocie Giaździstym było 30 tyś . To dane policji. Na tym konkurencyjnym około 500 osób.

Byłem na obu i nie wiem z kąd te dane ;/ Na jednym i na drugim była porównywalna ilość a 30 tys to chyba na żywo nie widziałeś ... jestem na pielgrzymkach motocyklowych w częstochowie co roku od 6 lat i tylko raz wynik osiągnął ok 30k i to był widok! nigdzie nie dało się wjechać , wszędzie motocykle. Po zakonczeniu mszy nawet 30km od częstochowy było pełno motocykli w zajazdach.... Więc nie gadajcie że rok temu było 30k ;/ a na drugim 500 osob litości ;/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-4 # Guest 2015-02-16 18:25
Cytuję Wacek:
Wyjazd do Czestochowy to pielgrzymka, a nie normalny zlot. Jesli tego nie rozumiesz to nie ma sensu tłumaczyć.

Dla niektórych to poprostu zlot ,... uczczenie rozpoczęcia sezonu nie każdy tu przybywający to katolik litości ;/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-4 # Guest 2015-02-15 22:08
Przykro mi bardzo, ale zawiodłem się na Stowarzyszeniu Rajd Katyński. Za wszystko zapłaciłem i nigdy nie doczekałem się pamiątkowej blachy. Pomimo wielokrotnych próśb.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+8 # Guest 2015-02-13 08:33
Witam bedę już po raz 5 i muszę tam być teraz 2015 r. już jest to tradycją nie wyobrażam sobie nie być już żyje tym wyjazdem też mam 330 km i jedziemy w sobote żeby odpocząć i na świeżo wracać pozdrawiam Rycerz z ATH
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+10 # Guest 2015-02-10 19:09
brawo Jurek.Życzę Ci wielu sezonów na dwóch kołach i do zobaczenia na Jasnej Górze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+20 # Guest 2015-02-09 10:20
koledzy daleko to jest wzglendne pojenci i niema co myśleć bliżej to bym pojechał tylko jechać po takim zlocie są wspomnienia iprzerzycia jak mi tylko zdrowie pozwoli to wezmę udział a kilka lat temu rozpoczołem siudmy dzieśontek mam prawie 500 km
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+13 # Guest 2015-02-05 08:54
Wyjazd do Czestochowy to pielgrzymka, a nie normalny zlot. Jesli tego nie rozumiesz to nie ma sensu tłumaczyć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-8 # Guest 2015-02-03 11:46
Przenoszenie imprezy na mazury tylko dlatego ze po mszy sa jakies koncerty nie miało kompletnie sensu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-5 # Guest 2015-02-03 08:29
Z tego co wiem to obie imprezy beda miały msze i żadna msza nie bedzie w tym roku wazniejsza od drugiej. Obie są w grafiku na Jasnej Górze jako spotkania motocyklowe. To co jest po mszy czyli odpust z balonikami, namiotami, robieniem co kto chce jest zupełnie normalną sprawa w Polsce. I ksiondz i inni nie maja nic do tego. Zobacz co sie dzieje po mszy na wsi jak ludzie wychodzą z koscioła. Idą na odpust. A tam to juz raczej jest komercyjnie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # Guest 2015-02-03 01:47
To nie jest impreza komercyjna tylko msza św i jedzie tam kazdy ktory czuje taka potrzebe by tam byc
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-01-31 13:14
To jaka impreze doradzacie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Guest 2015-01-29 08:07
Sa dwie imprezki. Najlepiej jak pojedziecie na obie. A kto chce to może sobie wybrać jedna obojetnie którą. Słowem doszliśmy do ideału. Kto nie zdazy na pierwszą ma drugą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+6 # Guest 2015-01-26 20:00
Po przeczytani tego tekstu jasno widac kto judzi , przykre ale prawdziwe
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+13 # Guest 2015-01-25 12:22
W zasadzie jak jechac to i tak w sobote i gdzies sie przekimać, przez niedzielą. I z rana jechac na swiezo. ja mam troche kiloskow wiec preferuje wyjazdy dwudniowe.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+15 # Guest 2015-01-25 10:18
Nie byłem,ale się wybieram.Jeżeli zbiera impreza tylu
chłpaków to warto się tłuc paręset kilosów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+13 # Guest 2015-01-23 17:35
w zeszłym roku na Zlocie Giaździstym było 30 tyś . To dane policji. Na tym konkurencyjnym około 500 osób.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-15 # Guest 2015-01-23 10:31
Pewnie 30 było z wszytkimi mieszkańcami co przyszli na msze i na swiecenie...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-9 # Guest 2015-01-23 09:55
W zeszłym roku napewno nie bylo 30tys motonitów... jak było 10tysiecy to bylo dobrze (i to na obu imprezach) luzu wszedzie dalo sie wjechac.... Tak czy inaczej polecam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # Guest 2015-01-20 18:23
Taki ma dobrze...Jak bym miał blisko pewnie tez bym pojechał na dwie, ale mam 350 km....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Guest 2015-01-19 16:35
będę na obu:D :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
© mototour.pl