XIII Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
XIII Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego
konferencja
Warszawa
07-08.11.2018
moto-konferencja.pl

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w XIII Kongresie Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego, największym tego typu wydarzeniu  w branży motoryzacyjnej w Polsce. Odbędzie się ono 7 i 8 listopada w Hotelu Sound Garden w Warszawie.

 Organizatorzy przygotowali 20 sesji tematycznych dla ponad  800 uczestników. Wydarzenie zgromadzi przedstawicieli polskiej branży motoryzacyjnej, środowisk naukowych i polityków. Podczas Kongresu zostaną zaprezentowane dane na temat aktualnej sytuacji w przemyśle, handlu i usługach sondaże oraz prognozy dotyczące rozwoju całej branży w najbliższym czasie. Nie zabraknie też debaty o tzw. megatrendach w branży, takich jak elektromobilność, Big Data, cyfryzacja, car-sharing, rosnącej roli kobiet w branży, wpływie nowych technologii na rynek i Brexicie czy rozwój pojazdów autonomicznych.

 Do przygotowania oraz udziału w Kongresie włączyły się instytucje rządowe i organizacje związane z branżą. Poza głównym organizatorem, czyli Stowarzyszeniem Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych, są to m.in. międzynarodowe organizacje branżowe - CLEPA, reprezentująca interesy producentów części motoryzacyjnych, FIGIEFA, reprezentująca interesy dystrybutorów i APRA, która działa na rzecz wspierania gospodarki o obiegu zamkniętym.

 Swój wkład w organizację Kongresu wniosą również organizacje takie jak Polska Agencja Inwestycji i Handlu, Przemysłowy Instytut Motoryzacji, Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego i Stowarzyszenie Techniki Motoryzacyjnej. Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii przygotowuje własną sesję, która będzie poświęcona najważniejszym sprawom dla przemysłu motoryzacyjnego.

 Więcej na stronie : https://moto-konferencja.pl/.

 Zapraszamy do rejestracji:

 


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

© mototour.pl