MotoClassic Wrocław 2017

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

MotoClassic Wrocław to odbywający się po raz siódmy zlot pojazdów zabytkowych.

Przyjęto, że na imprezie mogą być prezentowane pojazdy z bardzo szerokiego spektrum roczników od 1886 do 1980. Baza imprezy mieści się na Zamku Topacz, całkiem nieopodal Wrocławia w miejscowości Ślęza. W 2017 r. impreza odbędzie się w dniach 19 – 20 sierpnia. Jeśli jeszcze nie wysłaliście zgłoszenia na imprezę to macie na to czas od maja 2017 do 1 sierpnia 2017 roku. Możecie to zrobić na stronie www.motoclassicwrocław.pl. Tam też znajdziecie bliższe informacje dotyczące warunków uczestnictwa w imprezie oraz formularz zgłoszeniowy dla uczestników zlotu.

 

Co na imprezie?


Impreza zaczyna się w piątek 18 sierpnia 2017 od PARADY & RAJDU NA ORIENTACJĘ. Barwna , historyczna kolumna wyruszy z Zamku Topacz i przejedzie przez cześć Wrocławia.   Dodatkowo z Zamku Topacz wystartuje również rajd na orientację. Trasa  jest tajemnicą do dnia imprezy. W ten dzień pojazdy będziecie mogli zobaczyć tylko na ulicach Wrocławia, a park maszynowy w Zamku Topacz będzie zamknięty dla publiczności.


19 sierpnia (sobota) oraz 20 sierpnia (niedziela) 2017 to dwa dni otwarte dla publiczności w Zamku Topacz, w trakcie których na 50 hektarach można podziwiać ponad 300 zabytkowych pojazdów zarówno z kraju jak i zza granicy oraz korzystać z przygotowanych motoryzacyjnych i nie tylko atrakcji...

Dni otwarte dla publiczności w Zamku Topacz

MUZEUM MOTORYZACJI

Na 600 metrach kwadratowych powierzchni zgromadziliśmy imponującą kolekcję 130 pojazdów muzealnych marek polskich, jak i zagranicznych. Obok tak unikatowych pojazdów polskich jak Fiat 508, Podkowa czy też Sokół 1000, znalazły się niepowtarzalne pojazdy zagraniczne, wśród których możemy pochwalić się wyjątkową kolekcją Rolls-Royce & Bentley.
KOLEKCJA

Przygotuj się na wyjątkową podróż do czasów, kiedy motoryzacja posiadała indywidualny i niepowtarzalny charakter. Przeniesiemy Cię do pionierskich lat trzydziestych XX wieku, wprowadzimy w klimat powojennych dekad PRL, za sprawą motocykli i samochodów dziś już niespotykanych na naszych drogach.

BAL KOMANDORSKI

Wyjątkową imprezą towarzyszącą jest uroczysty Bal Komandorski dedykowany uczestnikom zlotu, który odbywa się w Sali Balowej Zamku Topacz w sobotni wieczór (19 sierpnia). Impreza ma charakter zamknięty, warunkiem uczestniczenia w niej jest otrzymanie zaproszenia.


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież