Poznań Tattoo Konwent 2017 - galeria

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Przez dwa dni 25 i 26 marca 2017 Poznań był stolicą tatuażu, za sprawą Tattoo Konwent. Impreza odbyła się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Była to 20 odsłona tego festiwalu sztuki tatuażu artystycznego w Polsce, a druga w Poznaniu. Na imprezę przyjechało około 300 artystów tatuażu z całego świata i tłumy fanów chcących zobaczyć, jakie są obecnie trendy w zdobieniu ciała i co jest aktualnie na topie.

Nie zabrakło imprez towarzyszących, stref specjalistycznych, seminariów i oczywiście muzycznych bitów. Zagrali The Analogs, raper Miuosh, Auricom. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się konkursy na najlepsze tatuaże, a także coś bardziej wysublimowanego. Tym czymś był  show  irlandzkiej "poduszeczki do szpilek" Katy Kunst, która w ramach pierwszego dnia imprezy występowała z Peacocks and Pins w pokazie buleski i podwieszania. Drugiego dnia zobaczyliśmy coś równie interesującego - Shibari i Psycho Dolls Fire Show.

Zobacz nasz reportaż z imprezy.

Chcecie sobie zrobić jakąś dziarkę na kolejnej imprezie w tym cyklu. Nic straconego, niebawem rusza kolejna edycja TATTOO KONWENT  w innych miastach:

 

20-21.05.2017, Wrocław TATTOO KONWENT - Zaklęte Rewiry
29-30.07.2017, Gdańsk TATTOO KONWENT - Amber EXPO, Żaglowa 11

 

Osoby po 60-tym roku życia oraz dzieci do 12-stego roku życia mają darmowy wstęp na festiwale.


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Tags:

© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres