Daytona Beach Bike Week 2013

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Impreza: Daytona Beach Bike Week
Miejsce:  Daytona Beach, Boardwalk
Kiedy:  07-16.03.2014

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.33 (3 Votes)

Daytona Beach Bike Week, nazywany także Daytona Bike Week i potocznie Bike Week. Jest największym zlotem motocyklowym w USA, odbywającym się od 1937 na Florydzie. Impreza ściąga w ostatnim czasie corocznie około 500 tys. osób. Program obejmuje wyścigi motocyklowe, koncerty, imprezy i festiwale uliczne, a nade wszystko możliwość pokazania przeróżnych motocykli, motocykli customowych, pięknych torsów, strojów i oczywiście równie pięknych kobiet.
Od 1991 roku oprócz Daytona Beach Week powstała konkurencyjna impreza festiwalowa  o nazwie Biketoberfest . Biketoberfest zazwyczaj odbywa się w październiku w weekend bezpośrednio po Columbus Day. Część imprezy stanowi wyścig i jazda na dwanaście mil wzdłuż malowniczej trasy, znanej jako Scenic Loop i Trail Ormond. Daytona International Speedway sponsoruje również kilka wyścigów motocyklowych odbywających się w okresie Biketoberfest.

Równie wielką i ściągającą podobne tłumy jest też Sturgis Motorcycle Rally - amerykański zlot i rajd motocyklowy, odbywający się w Dakocie Południowej, z reguły podczas pierwszego tygodnia sierpnia


 


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Tags:

© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres