Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego w Czarnej Wodzie

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Impreza: Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego w Czarnej Wodzie 2014
Miejsce: Czarna Woda, przy starej kajakarni przy ulicy Mickiewicza
Termin: 22-03-2014, godzina 15:00
Galeria: tutaj

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
 

 

Zima już za pasem, więc pora odkurzyć swe motocykle i wyruszyć na drogi. Pierwszy dzień wiosny, obchodzony jest w dniu równonocy wiosennej, który najczęściej przypada 21 marca lub dnia poprzedniego lub następnego, w zależności gdzie jest obserwowana. Tradycyjnie robimy imprezę motocyklową jak najbliżej tego terminu, bo jak inaczej przywitać sezon jak nie wraz z nadejściem pierwszych wiosennych promieni słonecznych?

Zwyczajem stało się już, że Czarnowodzcy motocykliści zaczynają sezon od zatopienia Motomarzanny. Tym razem również tak będzie. Przyjedzie ona na zabytkowym motocyklu- oczywiście tylko jako pasażer. Miłośnicy jednośladów będą mogli powitać nowy sezon w Czarnej Wodzie na imprezie, która ruszy 22 marca o godzinie 15:00 na starej kajakarni przy ulicy Mickiewicza.

Jak przystało na imprezę motocyklową nie może zabraknąć parady. Przejedzie ona ulicami naszego, pięknego miasta. W trakcie przejazdu odbędzie się krótki postój na cmentarzu, by zapalić znicz naszemu koledze. W dalszym ciągu pomkniemy na posesje Tomka Zblewskiego, przy ulicy Długiej 26. Tam impreza rozpocznie się na dobre, przy ognisku, dobrej muzyce i jak zawsze extra klimacie do białego rana.

Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek, płeć czy przynależność na Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego w Czarnej Wodzie 2014. Jeżeli chcesz się dobrze bawić to nie może Cię u nas zabraknąć.


 


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież