Zlot motocyklowy nad Wdą 2015

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Impreza: Zlot motocyklowy nad Wdą
Miejsce: Huta Kalna k. Czarnej Wody
Termin: 03-05.07.2015
Wjazd: 20 zł zwykły, 50 zł pełen pakiet
Info: tutaj

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Zlot nad Wdą to impreza nie tylko dla motocyklistów ale również dla ludzi którzy lubią posłuchać dobrej muzyki. Tradycyjnie już w pierwszy weekend lipca tj. 3-5 odbędzie się impreza niedaleko Czarnej Wody w niedużej miejscowości o nazwie Huta Kalna. To cały weekend mocnych wrażeń w malowniczym miejscu nad rzeką Wdą. Tegorocznie zmieniliśmy miejsce ale jesteśmy pewni, że Wam się spodoba. Teren jest na tyle duży, że każdy znajdzie dla siebie kąt ! Ogromne pole namiotowe oraz miejmy nadzieję słoneczna pogoda, pozwoli uczestnikom zlotu poczuć się naprawdę komfortowo.
Oprócz błotnych kąpieli w bagnie, świetnego klimatu oraz super towarzystwa nie będzie mogło zabraknąć również konkurencji, które podnosić będą tylko poziom dobrego humoru wśród uczestników zabawy. Warto podkreślić, że praktycznie każdy biorący udział w jednym z konkursów będzie mógł liczyć na drobny upominek, a zwycięzcy otrzymają bardzo atrakcyjne nagrody. Na terenie imprezy znajdować będą się grille, nalewaki z piwem i mnóstwo innych atrakcji.

W piątek zagrają dla nas zespoły: Haraszo, Explozer oraz Psy Pustyni. W sobotę będziemy świadkami nie tylko występów szybko rozwijających się zespołów jak Layo, Cowshed, Super Potwór ale również gwiazda polskiej sceny muzycznej jak… BLADE LOKI ! To oni wykonują melodyjny punk-rock z elementami hard-core, reggae i ska. Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek, płeć czy przynależność na Zlot nad Wdą 2015. Jeżeli chcesz się dobrze bawić to nie może Cię u nas zabraknąć.

 Duże pole namiotowe, energetyczna dawka muzyczna, moc konkursów z nagrodami.

{googleMaps addr=", Huta Kalna " zoom=9 width=100% height=420 maptype=road}


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Tags:

Komentarze   

Guest
0 # Guest 2015-06-29 11:05
Witam,
Czy wybiera się ktoś z Bydgoszczy w sobotę po południu tak, żeby tam być wczesnym wieczorkiem lub późnym popołudniem.
Samemu jechać 100 km? W kilka motocykli będzie raźniej.
Pozdrawiam
© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres