Woodstock Rally

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Impreza: Woodstock Rally 
Miejsce: Kostrzyn, Milenijna 15 (wioska)
Termin: 29.07- 02.08.2015
Organizator: Boanerges Poland (parada i wioska motocyklowa)
Wjazd: 40 zł, plecak 30 zł
Informacje: boanerges.pl

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

 
Od czwartku 29 lipca 2015 będziecie się mogli zakwaterować we własnym namiocie na terenie wioski motocyklowej prowadzonej przez Chrześcijański Klub Motocyklowy BOANERGES, w ramach Przystanku Woodstock. W tym roku przy przy ulicy Milenijnej 15, gdzie będzie się znajdować pole namiotowe i cała impreza będzie mogło się pomieścić maks. około 3 tys. uczestników.  Woodstock Rally to nie tylko parada motocyklowa, która jak obiecuje szef przedsięwzięcia ma ściągnąć przynajmniej  2 tys. rumaków. To również strzeżone pole namiotowe i parkingi dla motocykli, dobry klimat, kawiarenka serwująca darmowo kawę lub herbatę i kuchnia polowa z grochówką i pomidorową. To również muzyka na żywo z własnej kawiarankowej sceny, poza energetyczną dawką bitów w ramach intergracji z festiwalem muzycznym Woodstock.
 
Organizatorem wioski motocyklowej jest CKM "Boanerges" Chrześcijański Klub Motocyklowy. Jeśli chcesz przyjechać wcześniej i w ramach  wolontariatu pomóc podczas festiwalu, podczas budowy wioski, stawianiu ogrodzenia, przy obsłudze rejestracji, całodobowej kawiarenki, kuchni polowej, punktu medycznego itd...., to możecie wysłać jeszcze takie zgłoszenie do organizatora na adres:
Gosia, koordynatorka wolontariatu kom: 663 224 394, email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
W  pakiecie wjazdowym: pole namiotowe, parking dozorowany, kawa i herbata do oporu w kawiarence 24h/dobę, zupa z kotła w piątek i sobotę, znaczek zlotowy
 


 


 

 

 


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież