IX Ogólnopolski Zlot Motocykli w Choceniu

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Impreza:  IX Ogólnopolski Zlot Motocykli w Choceniu
Miejsce:  Choceń
Termin: 21-23.08.2015
Info: www.zlot.chocen.pl i tutaj

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

W dniach 21 – 23 Sierpnia 2015 odbędzie się już IX Ogólnopolski Zlot Motocykli w Choceniu. Nad Jezioro Borzymowskie (zwane Choceńskim) przyjadą właściciele motocykli wszystkich typów, roczników i marek. Obozowisko z parkingiem jest umiejscowione w malowniczym miejscu przy plaży w Choceniu-Jarantowicach.
 
 
Na drugi dzień Zlotu zaplanowana jest parada motocykli, czyli przejazd wszystkich uczestniów w kilkukilometrowym paradnym korowodzie przez Choceń, centrum Włocławka i okolice. W zeszłym roku długość trasy parady wyniosła ponad 60 km, co nie zdarza się nigdzie indziej w Polsce. W przejeździe brało udział około 1000 motocykli. Byli goście z całej Polski, Anglii, Niemiec, Czech, Danii, a także z Rosji i Grecji.
 
W trzecim dniu około południa, na zakończenie Zlotu wszyscy z obozowiska nad jeziorem w Jarantowicach przenoszą się do Chocenia na piknik w rejon kompleksu szkół. Tam na wyznaczonym, zamkniętym dla zwykłego ruchu odcinku ulicy Sikorskiego chętni motocykliści mogą się pokazać w konkursach, widowiskowych pokazach sprawnościowych i jeździe ekstremalnej. Zwieńczeniem Zlotu będzie wręczenie cennych upominków na stadionowej scenie za konkurencje, pokazy itp.
 
Po oficjalnym zakończeniu Zlotu organizatorzy zapraszają wszystkich na dalszą część pikniku, na stadionie z występami zespołów, konkursami, z gwiazdą wieczoru - grupą RED LIPS, który zakończy się zabawą taneczną do północy.
 


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

You have no rights to post comments