ProfiAuto Show 2016

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Impreza: ProfiAuto Show 2016
Trasa: Katowice
Termin: 04.06.2016
Wjazd: 10-15 zł
Info profiauto.pl

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

Kaskaderskie show z akrobacjami oraz efektami pirotechnicznymi,customowe modele takie jakBehemot Bike, Recydywista i Alien, a także, po raz pierwszy w stolicy Śląska, modelYamaha MT-10 i wiele innych interesujących egzemplarzy –zobaczyć będzie można podczas ProfiAuto Show (4-5 czerwca 2016, Katowice). W ramach trzynastej edycji targów motoryzacyjnych, przygotowywanych głównie z myślą o profesjonalistach z branży automotive oraz fanach motoryzacji, nie zabraknie także atrakcji dla miłośników dwóch kółek.
Podczas ProfiAuto Show 2016– targów motoryzacyjnych, które odbędą się już za niespełna miesiąc w Katowicach, zaplanowano wiele atrakcjiz myślą o fanach motocykli. Pierwszy weekend czerwca będzie można spędzić oglądając m.in. zapierające dech w piersiach ewolucje na jednośladach czy przyglądając się z bliska wyjątkowym modelom.
O uwagę gości ProfiAuto Show będzie walczyć m.in. Yamaha MT-10, najmocniejszy model z serii Dark Side of Japan, wyróżniający się agresywną sylwetką, wyposażony w 998 cm3 silnik crossplane. Model, po raz pierwszy zaprezentowany w Mediolanie, już pół roku po swojej światowej premierze i tuż po rozpoczęciu masowej produkcji, będzie cieszył oczy odwiedzających targi w Katowicach. Moc, moment obrotowy, zwrotność i imponująca sylwetka – wszystko to będzie można „zbadać” z bliska.
Spore zainteresowanie podczas ProfiAuto Show wzbudzą zapewne także motocykle customowe: Behemot Bike, Recydywista i Alien. Ten pierwszy to diabelsko imponująca bestia, napędzana przez silnik RevTech 110″,zaprojektowana we współpracy z zespołem Adama Darskiego. W zamierzeniu konstruktorów miał być potężną maszyną o wyjątkowych parametrach technicznych i niespotykanym wyglądzie. Ambitne założenia udało się spełnić w 100 procentach. Niczym nie ustępuje mu Recydywista –pierwszy na świecie wytatuowany motocykl, pokryty jasną skórą, na którą naniesiono prawdziwe tatuaże. Galerię motocyklowych oryginałów uzupełnia Alien–model inspirowany postacią z kultowego filmu Ridleya Scotta.
Widowiskowe prezentacje tego, na co stać szybkie maszyny i ich zręcznych kierowców będą natomiast odbywać się przez czas trwania targów w specjalnie wydzielonej strefie racing. W planach są m.in. pokazy wyścigów, driftów, kontrolowanych zderzeń, skoków orazewolucji kaskaderskich. Na sobotni wieczór (4 czerwca od godziny 18.30) zaplanowano kulminację emocji – półtoragodzinne, kaskaderskie show Gladiators Day, wypełnione akrobacjami i efektami pirotechnicznymi.
Poza atrakcjami dla miłośników jednośladów, na odwiedzających targi będą także czekać stoiska niemal 140 wystawców z całego świata: dealerów, producentów części motoryzacyjnych, akcesoriówi wyposażenia warsztatowego. ProfiAuto Show 2016 to także pokazy, konkursy z nagrodami, prezentacje najnowszych rozwiązań technicznych i specjalistyczne szkolenia. Nie zabraknie także esencji targów motoryzacyjnych – samochodów. Obejrzeć będzie można m.in. wyjątkowe okazy: Lexus LFA (jeden z dwóch takich w Polsce), czy Calibra Tsunami Bimoto(samochód z dwoma silnikami o mocy ponad 2000 KM), a także modele takich marek jak Aston Martin, Ferrari, Dodge, Lamborghini, Audi czy Porsche. Na płycie kultowego Spodka zaprezentują się natomiastunikatowe modele tuningowane.
Plan atrakcji związanych z ProfiAuto Show 2016 wciąż się powiększa, a najaktualniejsze informacje dotyczące wydarzenia znaleźć można w pierwszej edycji specjalnej aplikacji targowej ProfiAuto Show, dostępnej w Google Play i AppStore. Wszystkie osoby, które ją pobiorą – będą mogły także kupić bilet na targi za połowę ceny.


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież