VIII Potworny Zlot Motocyklowy MotoFrankenstein

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Impreza: 8 Potworny Zlot Motocyklowy MotoFrankenstein
Miejsce: Ząbkowice Śląskie, ul. Krzywa 1
Termin: 10-12.06.2016
www: potwornyzlot.pl

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Ósma edycja nabardziej potwornego zlotu motocyklowego w Polsce, a może i na świecie. A wszystko to wokół ruin zamczyska, przy ul. Krzywej w Ząbkowicach Śląskich. Trzy dni najbardziej potwornej zabawy i atmosfery, przepełnionej Przyjaźnią i wzajemnym szacunkiem. Po raz siódmy zapraszamy na super koncerty muzyczne, na konkurencje zlotowe i inne konkursy, towarzyszące Zlotowi. Zapraszamy na Wielką Paradę Motocyklową ulicami miasta. Zapraszamy na wycieczkę motocyklową, przygotowaną przez członków Grupy MotoFrankenstein-Organizatora Zlotu. Zapraszamy na Wampiriadę, czyli Honorową Zbiórkę Krwi, w czasie Zlotu i na wiele innych atrakcji.

PIĄTEK-10.06.2016


Od rana zjazd motocyklistów na zlotowisko przy ruinach zamku i w godzinach popołudniowych, rozpoczęcie zabawy. Będzie można zwiedzać zamek i wejść na Krzywą Wieżę.
18.00 Koncert zespołu FEELING STATION
20.00 Koncert zespołu RAVEN
22.00 Gwiazda wieczoru.GARASH

SOBOTA 11.06.2016


8.00 Wycieczka motocyklowa zlotowiczów, na wieżę widokową, „Ścieżka w Obłokach”-Dolna Morava-Czechy, przygotowana przez chłopaków z MotoFrankenstein
10.00 Motoserce-Wampiriada. Honorowa zbiórka krwi na zlocie, która potrwa do 14.00
14.00 Wielka Parada Motocyklowa uczestników zlotu, ulicami Ząbkowic Śląskich
15.00 Pokazy i konkurencje zlotowe
16.00 Koncert zespołu BONHART
18.00 Koncert zespołu ASLAN
20.00 Koncert zespołu STRAIN
22.00 Gwiazda wieczoru. koncert zespołu ANDRZEJ NOWAK (TSA) I ZŁE PSY

NIEDZIELA 12.06.2016


12.00-16.00 Motocykliści z Przyjaciółmi-Dzieciom
Od godziny 12.00-16.00-Program w całości poświęcony dla dzieci, a organizowany współnie z: Pogotowiem Ratunkowym Ząbkowice Śląskie, Jurkiem Piotrowskim, Ratownictwo Medyczne Edukacja „Edura”; Placówką Straży Granicznej, Stowarzyszeniami Krewmaniacy i Motorowodniacy, Mariusz Niemiec Misio Team, Benauto Kamieniec Ząbkowicki, Policja, Strażą Miejską, Domem Dziecka Jutrzenka z Barda, OSP Stolec, OSP Kamieniec Ząbkowicki i wszystkimi Motocyklistami. A w programie: Gry i konkursy z nagrodami, prowadzone przez Wychowawców z Jutrzenki, Pokazy sprzętu wojskowego, policyjnego, pożarniczego. Pokazy ratownictwa medycznego. przejażdżki na motocyklach. A także czekać będzie pyszna wojskowa grochówka.
W trakcie trzech dni zlotu mnóstwo dodatkowych atrakcji. Na zlotowisku jak każdego roku płonąć będzie całodobowe ognisko. Czeka wielka scena z koncertami muzycznymi. W sumie przygotowaliśmy 8 koncertów muzycznych. Czekać będzie na Was pyszne jedzenie, przygotowane przez Team Pelikana. Czekać będzie na Was wiele stoisk z motocyklowymi gadżetami. Pole namiotowe, ogrodzone, z sanitariatami i całodobowa ochrona. Pamiętajcie o konkursie na najbardziej potworne przebranie. Przygotowaliśmy również motocyklową wycieczkę do Czech, na którą serdecznie zapraszamy w sobotę o 8 rano. Na pewno będzie wspaniała, przyjacielska atmosfera, konkurencje zlotowe, konkursy i dobra zabawa.


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież