IV MOTO-CAMPING BSM BROBIKERS

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Impreza: IV MOTO-CAMPING BSM BROBIKERS
Miejsce: Ciche k/Brodnicy
Termin: 26-28.08.2016
Informacje: www.bsmbrobikers.com

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.00 (2 Votes)

IV edycja imprezy obędzie się w dniach 26-28 sierpnia 2016 r. w miejscowości Ciche – w samym sercu Brodnickiego Parku Krajobrazowego 12 km od miasta Brodnica.
Moto-Camping Brobikers to cykliczna impreza plenerowa, czerpiąca w pierwotnym zamyśle z najlepszych wzorców „Muzycznego Campingu”, sztandarowej imprezy na pojezierzu brodnickim lat 80 i 90 ubiegłego wieku. Przewodnim wątkiem imprezy organizowanej przez Brodnickie Stowarzyszenie Motocyklistów Brobikers jest integracja środowiska związanego z szeroko pojętym motocyklizmem przy akompaniamencie muzyki wykonywanej na żywo. Duch muzycznego campingu jest wciąż żywy, a to przede wszystkim dzięki licznym wykonawcom i zróżnicowanym stylom muzycznym, które są prezentowane widowni na przestrzeni dwóch dni ostatniego weekendu sierpnia.
Przez III poprzednie edycje, Moto-Camping stał się regionalnym produktem kulturalnym, który doskonale wpisał się w kalendarz wydarzeń z cyklu lato na pojezierzu. Jest to dojrzała propozycja dla przyjezdnych jak i mieszkańców zainteresowanych tego typu rozrywką. Otwarta na wszystkich formuła wydarzenia nie neguje uczestnictwa osób spoza środowiska, dzięki czemu na koncertach pojawia się wiele osób w różnym wieku.
W przygotowanie imprezy włączonych jest wiele osób, zaś patronat honorowy nad wydarzeniem obejmuje Burmistrz Miasta Brodnicy. Z uwagi na stale zwiększającą się frekwencje i potencjał, wydarzenie urosło do miana imprezy masowej o zasięgu ogólnopolskim. Fakt ten jest nie bez znaczenia jeżeli idzie o turystykę powiatu brodnickiego, ponieważ zdecydowana większość uczestników to goście, również z odleglejszych zakątków kraju.
Charakter wydarzenia jest nierozłącznie związany z motocyklami i ich użytkownikami. W pierwszej kolejności organizatorzy starają się zapewnić uczestnikom jak największą ilość atrakcji m.in. w postaci licznych konkursów sprawnościowych i rozgrywek na świeżym powietrzu utrzymanych w duchu zdrowej rywalizacji, w pozostałej zaś części oddają do dyspozycji ośrodek wypoczynkowy w m. Ciche wraz z otaczającą go przyrodą okalające okoliczne jezioro.
Organizatorzy zapewniają kompleksowe zaopatrzenie imprezy od strony technicznej, sanitarnej oraz rozrywkowej, proponując noclegi w domkach letniskowych oraz na przygotowanym specjalnie polu namiotowym, które niezmiennie cieszy się sporą popularnością wśród gości zdecydowanych na bliższy kontakt z otaczająca teren zlotowiska przyrodą.
Od strony widowiskowej i medialnej, zwieńczeniem imprezy jest przejazd paradny kolumny motocykli do miasta Brodnicy, co umożliwia uczestnikom poznanie zabytkowego starego miasta wraz z jego zachowanymi zabytkami, zaś mieszkańcom daje możliwość uczestnictwa w wydarzeniu promujący miasto na zewnątrz. Szukasz dobrej imprezy dla motocyklistów to nie może Cię u Nas zabraknąć.ZAPRASZAMY BSM BROBIKERS więcej szczegółów na profilu facebook BSM BROBIKERS :) Masz pytania śmiało pisz - odpowiemy na każde :)

 


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze   

Ja
0 # Ja 2016-07-13 12:59
Niezle wyposazenie na screshocie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
jj
0 # jj 2016-07-05 06:24
Obowiązkowy zlocik
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować