The Distinguished Gentleman's Ride - Wrocław 2016

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Temat: The Distinguished Gentleman's Ride
Miejsce: Wrocław
Termin: 25.09.2016
Info: www.gentlemansride.com

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

25 września 2016 roku we Wrocławiu odbędzie się kolejna edycja słynnego na całym świecie The Distinguished Gentleman's Ride.
The Distinguished Gentleman’s Ride to impreza motoryzacyjna, która odbywa się w jednym terminie na całym świecie, w ponad 410 miastach na całym świecie. W tym roku w Polsce będzie miała miejsce w Gdańsku, Warszawie, Krakowie i Wrocławiu.
Pierwsza edycja we Wrocławiu odbyła się we 2014 roku z inicjatywy Grzegorza Korczaka, założyciela firmy UNIKAT, wrocławskiego warsztatu kastumującego motocykle. Tegoroczna edycja po raz trzeci zagości we Wrocławiu.
Jest to prawdziwe święto dla miłośników klasycznych motocykli, cafe racerów, bobberów, scamblerów itp. Samo wydarzenie to zorganizowany rajd motocyklowy, w którym udział mogą wziąć jedynie uczestnicy zarejestrowani na międzynarodowej stronie: https://www.gentlemansride.com/
Uczestnicy przejazdu wspierają akcję charytatywną, która zbiera fundusze na walkę z rakiem prostaty i promocję zdrowia mężczyzn. Osoba rejestrująca się na stronie DGR może dobrowolnie wpłacić honorarium na walkę z rakiem. Dodatkową ideą całego eventu, jest to by był on dżentelmeński. Uczestnicy ubierają się elegancko, w garnitury/koszule, co przy okazji ma na celu łamanie stereotypów dotyczących motocyklistów.
Dzięki sponsorowi którym jest Triumph Polska, każdy uczestnik przejazdu będzie otrzyma zaproszenie na jazdę testową dowolnie wybranym motocyklem tej marki. Na Gentleman’ów i Gentleman’ki czekaja również inne niespodzianki i nagrody.  
Projekt wystartował w 2012 roku w Sydney w Australii. Organizatorzy doszli do wniosku, że często negatywny wizerunek motocyklistów wymaga zmiany i może stać się również wyzwaniem dla realizacji szczytnego celu jakim jest walka z rakiem. W 2013 roku ponad 11.000 uczestników DGR, w 145 miastach na całym świecie uzbierało ponad 277.000 dolarów. W 2014 roku już ponad 20.000 uczestników w 257 miastach uzbierało ponad 1.5 mln. W 2015 roku w 37.000 uczestników w 410 miastach w 79 krajach uzbierało ponad 2.3 mln dolarów na badania nad rakiem prostaty.
Udział w imprezie jest bezpłatny a datki na szczytny cel dobrowolne. Żeby dołączyć do grona eleganckich motocyklistów trzeba zarejestrować się na stronie internetowej https://www.gentlemansride.com/ wybierając miasto Wrocław. Wtedy uczestnik dostanie wszystkie potrzebne informacje.

{googleMaps addr=", Wrocław, Polska," zoom=5 width=100% height=420 maptype=road}


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres