Zakończenie sezonu Unikat Motorworks

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Impreza: Zakończenie sezonu Unikat Motorworks
Miejsce: Wrocław
Termin: 01-10-2016,  19:00
Info: tutaj

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Chcielibyśmy Was bardzo serdecznie zaprosić na otwarcie nowych powierzchni w naszym warsztacie Unikat Motorworks we Wrocławiu. Traktując też zakończenie sezonu motocyklowego jako pretekst, do świętowania. Impreza odbędzie się już 1 października w naszym świeżo wyremontowanym warsztacie przy ul.Kruszwickiej 26/28 we Wrocławiu, od godziny 19:00 do białego rana. Będzie food truck, będzie promocja whiskey, a o krajobraz muzyczny zadba Maciek Przestalski (Radio Ram).


UNIKAT to wrocławski warsztat kastumujący motocykle głównie w stylu cafe racer i scrambler. Powstał w wyniku połączenia pasji do jednośladów i doświadczeń na polu sztuk wizualnych. Założycielem jest Grzegorz Korczak – z wykształcenia operator filmowy (po Łódzkiej filmówce, nagradzany i pracujący na całym świecie), reżyser efektów specjalnych (m.in. nominacja do Oscara Królika po Berlińsku) i artysta wizualny, który swe prace wystawiał w najważniejszych muzeach w Polsce. Teraz wykorzystuje swoje zdolności aby dopieszczać wizualnie motory – najpierw projektuje w świecie wirtualnym, a potem w „realu”. Nic więc dziwnego, że rozpoznawczą cechą UNIKATowych maszyn jest niepowtarzalny, doprowadzony do perfekcji wygląd.
Diabeł tkwi w szczegółach i na nich autor przeróbek skupia się najbardziej. To właśnie detale sprawiają, że motocykle wyjeżdżające z garażu Grzegorza stanowią tak spójną i oryginalną całość.
Motocykle naszej produkcji można spotkać na ulicach polskich miast, między innymi:Wocławia, Warszawy, Poznania


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Tags: ,

© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres