XV Ciechanowskie Otwarte Spotkanie Motocyklowe 2019

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Ciechanowskie Otwarte Spotkanie Motocyklowe
zlot motocyklowy
Ciechanów
24-26.05.2019
Klub Motocyklowy Wolny Wydech Ciechanów
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.50 (3 Votes)

 XV Ciechanowskie Otwarte Spotkanie Motocyklowe
W  tym roku Ciechanowskie Otwarte Spotkania Motocyklowe odbędą się w dniach 24-25-26 maja, na Błoniach Zamkowych. Podczas jubileuszowej XV edycji Ciechanowskich Otwartych Spotkań Motocyklowych 2019 nie zabraknie doskonałych rockowych koncertów w wykonaniu zespołów takich jak:


BROWN
Róże Europy
Turbo
The Pillowers
Merge Conflict
Distinct Way
Zła Wola
          
W trakcie imprezy będzie można podziwiać akrobacje  w wykonaniu  Mistrza Polski Artur Puzio FMX rider - najpopularniejszego Sky Fighters’a, zdobywcy wielu prestiżowych nagród. Nie zabraknie także widowiskowego stuntu w wykonaniu mistrzów tej sztuki, wystawy motocykli zabytkowych, grupy Team Xtreme, która nauczy Was jazdy na jednym kole, wspólnego motocyklowania przy ogniskach i akompaniamencie gitar akustycznych oraz mnóstwa atrakcji motocyklowych będących jeszcze w przygotowaniu.
         

Oprócz bogatej bazy hotelowej oferowanej przez nasze miasto dla osób uczestniczących w wydarzeniu oferujemy bezpłatne pole namiotowe, z którego można korzystać od piątku 24 maja. W miejscu, gdzie organizujemy Ciechanowskie Otwarte Spotkania Motocyklowe znajdziecie liczne stoiska gastronomiczne, stoiska z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi, stoiska z pamiątkami, golibrodę, studio tatuażu, stoiska klubowe.

 

Już dzisiaj serdecznie Was zapraszamy.


 


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Dodaj

© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres