BMW Motorrad Days 2021 - zmiana miejsca - przenosiny do Berlina

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
BMW Motorrad Days 2021
zlot motocyklowy BMW
Berlin
07.2021
BMW Motorrad
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.67 (3 Votes)

 

Jak poinformował Markus Schramm szef BMW Motorrad największe na świecie spotkanie pasjonatów marki BMW odbędzie się w 2021 r. w Berlinie. Pierwsza edycja imprezy miała miejsce w 2001 roku, pierwotnie jako "BMW Motorrad Biker Meeting" w Seefeld w Austrii w Tyrolu. Impreza zgromadziła 6500 motocyklistów. Rok później została przeniosiona do Garmisch-Partenkirchen. Wtedy zmieniono również nazwę na „Dni BMW Motorrad”. Ostatnia edycja w roku 2020 została odwołana, ze względu na koronowirusa.

Zmiana miejsca i pożegnanie z Garmisch Partenkirchen (po 19 latach)spowodowana jest nową strategią marketingową firmy i ma na celu dalszy rozwój eventu. Berlin jest idealnym miejscem na prezentacje nowych koncepcji firmy, związanych z mobilnością miejską, normami spalin i nowym całkiem odmiennym spojrzeniem na motocykle w 2021 r. BMW chce rozwijać się mocniej w kierunku budowy skuterów i motocykli na prąd. W Berlinie znajduje się również największy zakład montujący motocykle BMW od ponad 50 lat.

Dla Markusa Schramm „Dni BMW Motorrad w Garmisch-Partenkirchen to prawdziwa historia sukcesu... Wydarzenie przyciągało dziesiątki tysięcy gości i funkcjonowało dzięki dobrej współpracy z gminą Garmisch- Partenkirchen, burmistrza, lokalnych instytucji i firm.

Berlin to również miejsce idealne na przeprowadzenie BMW Motorrad Days 2021. Oferuje szeroką gamę wycieczek, lokali i miejsc noclegowych. Stolica Niemiec ma wszystko, co potrzebne jest, aby Dni BMW Motorrad w nadchodzącym roku 2021 były jeszcze bardziej atrakcyjne i zróżnicowane. Berlin ma zapewnić nowy impuls do organizacji wydarzenia na najwyższym światowym poziomie. Nie podano jakie inwestycje planuje firma przeznaczyć na event w Berlinie w 2021 r. Dla motocyklistów z Polski oznacza to również skrócenie trasy dojazdowej przejazdu na miejsce eventu. Berlin jest położony w dużo lepszej lokalizacji od polskiej granicy. To raptem godzina jazdy ze Świecka. Jeśli terminy będą podobne, to można również zrobić małego tripa i połączyć dwa w jednym. Czyli Festiwal Rock Blues & Motocykle - Łagów, który odbywa się na początku lipca w województwie lubuskim (niemal przy granicy) z BMW Motorrad Days w Berlinie. Poczekajmy zatem na oficjalne potwierdzenie daty.

Dni BMW Motorrad to jedne z największych międzynarodowych eventów dedykowanych dla klientów BMW Group, w którym regularnie uczestniczy ponad 40 000 gości z całego świata. Z reguły impreza fanów marki BMW odbywa się na początku lipca. Zlot ma charakter otwarty i przyjeżdżają tu nie tylko posiadacze motocykli BMW.

info i fot. BMW Press

 


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres