Rajd Tukan 2020 - zmiana terminu

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Rajd Tukan 2020
rajd motocyklowy
 okolice Jeleniej Góry
04-06.09.2020
Fundacja Dwa Światy
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.83 (3 Votes)

 


Nowa, wrześniowa data Rajdu Tukan 2020. Patrz strona wrzesień - imprezy. Rajd Tukan to rajd amatorski dla miłośników offroadu i turystyki, a przede wszystkim spotkanie pasjonatów motocykli, preferujących spędzanie wolnego czasu w plenerze i w dobrym towarzystwie. Lokalizacja tras to Dolny Śląsk i okolice Bolkowa. Rajd ma charakter "formuły" enduro dla ciężkich motocykli typu Africatwin, GS, Tenere, SUZUKI DR i innych.

22 lutego 2020 r. ruszają zapisy na kolejną edycję rajdu motocykli ciężkich (i nie tylko) Tukan 2020. Tym co byli w poprzednich latach na "Tukanie", nie trzeba zbytnio przedstawiać imprezy. W każdym bądź razie rajd ma charakter "formuły" enduro dla ciężkich motocykli typu Africatwin, GS, Tenere, SUZUKI DR i innych. W 2020 r. Tukan przewidziano dwie klasy udziału w rajdzie: mała i duża. Będą również dwie trasy. Tukan ma rzesze swoich zagorzałych zwolenników i fanów. Z reguły lista startowa zapełnia się bardzo szybko. Jeśli więc chcielibyście wziąść udział w rajdzie w 2020 r., to radzimy w miarę wcześnie dopisać się do listy, bo jak powszechnie wiadomo, numery startowe rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.  

Rajd Tukan to rajd amatorski dla miłośników offroadu i turystyki, a przede wszystkim spotkanie pasjonatów motocykli, preferujących spędzanie wolnego czasu w plenerze i w dobrym towarzystwie. Lokalizacja tras to oczywiście Dolny Śląsk i okolice Jeleniej Góry. Organizator niebawem ujawni więcej szczegółów związanych z miejscówką, bazą, poziomem trudności tras i oczywiście ceną udziału w rajdzie. Tymczasem wpadajcie na stronę fundacji rajdtukan.pl (22 lutego 2020 r.), gdzie uzyskacie z pewnością więcej informacji. 


Organizator Fundacja Dwa Światy - dwaswiaty.org.pl

Dokładna lokalizacja bazy na mapie

Rajd Tukan - przejazd nocny - trasa GPX

Rajd Tukan - przejazd Bolków - Wałbrzych - trasa GPX

Rajd Tukan - przejazd Bolków - Jelenia Góra - trasa GPX


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Wyszukaj event marką

© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres