Motor Show 2020 - Poznań - zmiana terminu

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
MOTOR SHOW 2020
Targi motoryzacyjne
Poznań
18-21.06.2020
MTP
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)

 

Ak. 03.03.2020 - Poznań Motor Show 2020 zmienia datę imprezy. Organizatorzy MSP podali komunikat, że "z uwagi na sytuację biznesową w branży motoryzacyjnej na świecie wywołaną zachorowaniami spowodowanymi przez koronawirusa, zarząd Grupy MTP po konsultacjach z wystawcami i partnerami targów podjął decyzję o przesunięciu terminu bloku targów motoryzacyjnych: Poznań Motor Show, Kongres Move – International E-Mobility Congress, Targów Techniki Motoryzacyjnej z terminu od 26 do 29 marca 2020 na termin od 18 do 21 czerwca 2020 roku."


Zeszłoroczna edycja w 2019 r. odbywała się pod hasłem motoryzacji jutra i ściągnęła 146 tys. uczestników. W roku 2020 targi to ponownie spojrzenie w przyszłość i "elektromobilna rewolucja". Edycja 2020 będzie odbywać się pod hasłem „Droga do elektromobilności”.

Następują radykalne zmiany na rynku motoryzacyjnym. Szykują się również zmiany w formule targów Poznań. Poznań Motor Show 2020 ma w założenie stać się platformą "do dyskusji na temat przyszłości, jaką niesie elektromobilność", miejscem spotkań pomiędzy przedstawicielami biznesu, producentami i fanami motoryzacji.

Organizator Poznań Motor Show 2020 poza zmianą hasła na „Droga do elektromobilności” zmodyfikował również koncepcję logotypu i szaty graficznej.

Poza klasyczną prezentacją nowych pojazdów i technologii na PMS planują również położenie większego nacisku na edukację i przybliżenie tematu elektromobilności. W tym celu w czterech pawilonach będzie funkcjonować strefa – Poznań Mobility Show. Będzie to miejsce, prezentacji i wykładów promujących elektromobliność.

W trakcie Poznań Motor Show 2020 planowana jest również kolejna trzecia edycja Kongres MOVE – International Mobility Congress. Kongres poruszał będzie tematykę związaną z elektromobilnością i autonomizacją pojazdów. W czasie kongresu przewidziano liczne prelekcje, dyskusje z udziałem przedstawicieli producentów, administracji, samorządów, przemysłu, naukowców oraz mediów branżowych.

Poznań Motor Show 2020, to również nowe podejście do bezpośredniego testowania pojazdów. Zostanie oddany specjalny tor i strefa jazd testowych.

Start 26 marca 2020 r. Wejściówki dostępne na platformie biletowej ToBilet.pl.

Poznań Motor Show to 5 różnych ekspozycji: samochodowa, motocyklowa, caravaningowa, detalingowa oraz ciężarowa. Zazwyczaj w obrębie hal 7A, 8, 8A zobaczycie Salon Motocyklowy i ulokowała się większość firm sprzedających i produkujących motocykle i quady. Znajdziecie tu także najważniejszych dystrybutorów i sklepy sprzedające części i akcesoria motocyklowe, odzież, kaski i to co wiąże się z branżą motocyklową. Poza pawilonami stricte motocyklowymi, ekspozycja będzie prezentowana w pawilonach i oczywiście na terenie otwartym.

Nowe trendy: Większość producentów podąża w kierunku pojazdów elektrycznych i wykorzystania wodoru w nowych samochodach. Można więc będzie zobaczyć bardzo dużo różnych ekspozycji, z różnych obszarów tematycznych i formalnych. Całość programu ekspozycji nowych pojazdów uzupełniają wydarzenia towarzyszące.

 
Najważniejsze to:

 
- Poznań Bike Show (trzecia edycja konkursu motocykli customowych).
- Testy pojazdów na torach offroadowych,
- Spotkania z celebrytami i gwiazdami telewizji,
- III edycja Kongres Move Mobility & Vehicles (To dwa dni merytorycznych dyskusji poświęconych elektromobilności w Polsce. Dyskusje i spotkania reprezentantów i uczestników rynku motoryzacyjnego, zaproszonych gości zainteresowanych e-mobility),
- Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej,
- Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników i Lakierników,
- Zlot Caravaningowy,
- BlackZone (wystawa aut modyfikowanych i tuningowanych),
- Motor Show Press Awards
- Motor Show Truck,
- Gala Best Cars.

Link do transmisji

https://youtu.be/4p9ZcP_Pvi0

 

 


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

© mototour.pl