I Podkarpacki Zlot Brodaczy w Rzeszowie

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
I Podkarpacki Zlot Brodaczy w Rzeszowie
impreza motocyklowa
Harley-Davidson Rzeszów, Game Over Cycles
22.08.2020, godz 13.00
BIOnly roots, Game Over Cycles
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (1 Vote)

I Podkarpacki Zlot Brodaczy w Rzeszowie to impreza plenerowa dedykowana dla sympatyków i koneserów marki Harley-Davidson i motocykli typu custom. Początek o 13:00 w salonie Game Over Cycles, gdzie dla "brodatych śmiałków i brodofanek" przewidziano liczne atrakcje jak: jazdy próbne na wybranych motocyklach Harley-Davidson, zwiedzanie salonu wystawowego GOC, w tym motocykli Behemoth Bike, The Recidivist oraz sesje fotograficzne.

Około godziny 18.30 zaplanowano zmianę lokalizacji i transport autobusem (lub innymi środkami lokomocji) do centrum Rzeszowa i Browaru Manufaktura, wszystkich zgromadzonych brodaczy i brodofanki. Tam nastąpi 2 część eventu.

O swoją brodę będzie można zadbać na stanowisku w profesjonalnej strefie firmowanej przez Barberhood. Nie zabraknie muzycznych bitów, aukcji charytatywnych na rzecz Dzieci z Podkarpackiego Hospicjum i oczywiście stref kraftowego piwa, licznych konkursów i czegoś dla ciała w strefie cateringu

Aby załapać się na jazdy próbne na wybranych motocyklach Harley-Davidson konieczna jest rezerwacja, bo ilość miejsc i ostatecznych testerów została ograniczona do 30 os. Wskazane  jest również posiadanie własnej kurtki, kasku i rękawic.

Rezerwacja bezpłatnego biletu na imprezę tutaj


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres