Spotkanie Klasycznych Triumphów 2020 wrzesień

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
VI Spotkanie Klasycznych Triumphów 2020
impreza motocyklowa
Cztery Wiatry Spa & Sport Resort, woj. świętokrzyskie
04-06.09.2020
www.klasycznytriumph.pl
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

 

Aktualizacja: Tym razem w pierwszy weekend września, a nie tradycyjnie w trzeci weekend maja, odbyło się VI Spotkanie Klasycznych Triumphów. Nad jeziorem Chańcza w województwie świętokrzyskim spotkało się ponad 110 właścicieli modeli: Triumph Bonneville, Thruxton, Scrambler, a także Bobber, Speedmaster, Street Cup, Street Twin, Speed Twin oraz Rocket i Thunderbird.
Wszystko zaczęło się w piątek wieczorem, kiedy to o swojej wyprawie motocyklowej do Argentyny i Chile opowiadał jeden z uczestników SKT, posiadacz Bonneville T100 – Dariusz Sokołowski. Swoją prezentacją udowodnił, że chcieć to móc, a marzenia są po to, aby je spełniać.
W sobotę rano uczestnicy Spotkania Klasycznych Triumphów podzieleni na jedenaście grup wyruszyli w liczącą niemal 170 km trasę po województwie świętokrzyskim. Pierwszym z trzech zaplanowanych przystanków był Zamek Krzyżtopór, który nie tylko z powodu swojej wielkości, na wszystkich zrobił duże wrażenie. Drugi postój, dzięki uprzejmości i zaangażowaniu Referatu Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miejskiego w Sandomierzu, mógł odbyć się na Rynku, po którym czasem na rowerze jeździ Ojciec Mateusz. Piękna pogoda i zabytkowa sceneria sandomierskiej starówki powodowały, że ciężko było stąd wyjeżdżać, ale nowe trasy i piękne widoki kusiły, więc ponad 110 maszyn po kolejnej godzinie jazdy odwiedziło Świętokrzyski Dwór, by nie tylko z tarasu widokowego oglądać Święty Krzyż, ale także aby nieco się posilić. Po powrocie do hotelu przewidziano, dzięki uprzejmości Triumph Polska i Triumph Katowice, jazdy testowe najnowszymi modelami angielskiej marki po specjalnie przygotowanej trasie. Dla tych, którzy w tym dniu dość mieli już jazdy jednośladem, British Automotive Silesia przygotował jazdy testowe najnowszym Land Roverem Discovery i Range Roverem Sport.
Wieczorem podczas kolacji grillowej wręczono nagrody i upominki. Partnerami VI Spotkania Klasycznych Triumphów byli: Triumph Polska, PNB Paribas, Karcher Polska oraz Davosa Polska. Współorganizatorem eventu był Triumph Katowice.

03.08 - Bazą będzie hotel Cztery Wiatry Spa & Sport Resort. Impreza skierowana jest do właścicieli modeli: Triumph Bonneville, Thruxton, Scrambler, a także Bobber, Speedmaster, Street Cup, Street Twin, Speed Twin oraz Rocket i Thunderbird oraz pochodnych.

Filmowa relacja z imprezy.Reportaż z imprezy: Michał Farbiszewski i Urszula Rams


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Dodaj

Wyszukaj event marką

© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres