Rajd Gimelarza 2020 - kickstart edyszyn vol. 2

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Rajd Gimelarza 2020
rajd motocyklowy
Giewartowo, pole namiotowe, woj. wielkopolskie
18-20.09.2020, godz: 12.00
Poznańskie Zaprzęgi
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (1 Vote)

 


"Rajd Gimelarza 2020 kickstart edyszyn" to impreza organizowana przez "Poznańskie Zaprzęgi". Dla kogo jest ta impreza? Z pewnością jest to impreza dla wszystkich "miłośników złomu", który odpala i liczy sobie kilkadziesiąt wiosenek i nadal cieszy okiem. Nie mają co tu szukać błyszczący miłośnicy chromu, blichtru, szpanu i geesiarskiej nowości świeżo przywiezionej z dobrze wyposażonego salonu.

Jak utrzymuje organizator na trasie rajdu, nie można się spodziewać klasycznego roadbooka, jazdy w grupach wzajemnej adoracji, można za to spodziewać się urokliwych szutrów wokół jeziora Powidzkiego. Przygotujcie się na 100 km przygody, o której będziecie opowiadać własnym wnukom. Z pewnością nie będziecie się nudzić. Czekają na Was nowatorskie zadania rajdowe wymagające nie tylko znanych Wam powszechnie umiejętności zdejmowania kapsli z butelek.

Bazą rajdu jest pole namiotowe w Giewartowie. Pole znajduje się nad jeziorem i można sprawdzić dokładną lokalizację na mapie poniżej. Rywalizacja zaczyna się w sobotę o godz.12.00. Możecie jednak pojawić się nad jeziorem już w piątek od godziny 12.00. Wjazd z posiłkiem 50 zł + opłata za pole.

Warunkiem udziału w imprezie jest ubezpieczony i zarejestrowany motocykl posiadający ważny przegląd techniczny.


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres