"Marsz Niepodległości" na motocyklowo

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
"Marsz Niepodległości"
Rajd
Warszawa
11.11.2020
"Marsz Niepodległości"
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

 

Zgodnie z zapowiedziami "Marsz Niepodległości" zmienia formułę na motoryzacyjną. To wyjątkowa decyzja pełna odpowiedzialności i oryginalności. Organizator wyznaczył już trasę przejazdu. Ze względów organizacyjnych, aby całkowicie nie zablokować kolumny uczestników, pojazdy nie powinny się ustawiać wcześniej niż od godz. 13:30. Ci, którzy przybędą z innych miast wcześniej, najlepiej jak będą do wskazanej godziny poruszać się po mieście lub oczekiwać na parkingu. O 13:30 od placu Zawiszy planowany jest przejazd Alejami Jerozolimskimi w stronę Ronda Dmowskiego.

Trudno oszacować ilość motocykli i samochodów w Rajdzie po Warszawie. Szacunki mówią o 15 tysiącach pojazdów, a kończą się na 100 tys. Oznacza to częściowe zablokowanie  dojazdów od strony Ochoty i takich ulic jak: Aleje Jerozolimskie, Grójecką, Raszyńską i Towarową. W każdym bądź razie pierwsze ekipy planują przybycie już około godziny 12.00.

Nie zabraknie wielu środowisk patriotycznych i narodowych. Stowarzyszenie Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński i sympatycy zbierają się w dniu 11.11.2020 roku o godz.13:00 na stacji Orlen przy ul. Franciszka Hynka 2, 02-149 Warszawa.

Decyzje o zmianach i kierunkach przepływu będą następowały dynamicznie. Najlepszą formą aktualizacji jest śledzenie kanałów informacyjnych:

- radia Wnet: 87,8 fm.
- portalu Twitter: @StowMarszN.
- www.marszniepodleglosci.pl.


TRASA PRZEJAZDU:

- Rondo Dmowskiego - start od strony Dworca Centralnego nie wcześniej niż o 13:30.
- Rondo Waszyngtona
- Rondo 40-latka
- Rondo Dmowskiego

Nie zabraknie również tych, których przyjdą na imprezę pieszo.
  


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Tags:

© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres