Daytona Beach Bike Week 2017

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Impreza: Daytona Beach Bike Week 2017
Miejsce:  Daytona Beach, Boardwalk
Kiedy:  10-19.03.2017

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

W tym roku mamy już 76 edycję Daytona Beach Bike Week. Festiwal nazywany potocznie Bike Week. jest największym zlotem motocyklowym w USA, odbywającym się od 1937 na Florydzie. Impreza ściąga corocznie setki tysięcy osób - szacunki mówią, że jest to 500 tys. osób. W programie, poza całkiem zwyczajnym zyciem motocyklowym, wyścigi, koncerty, imprezy i festiwale uliczne, a nade wszystko możliwość pokazania siebie i przeróżnych motocykli, motocykli customowych, pięknych torsów, strojów i oczywiście równie pięknych kobiet.

Na uwagę w tym roku zasługuje też nowo zaprojektowany przez Ben Millera logotyp, który będzie drukowany na tysiącach koszulek i innych gadżetach związanych z festiwalem. Ben, który osobiście nie mieszka już na Florydzie w Daytona Beach, wygrał konkurs na logo już trzeci raz i rozumie jaka symbolika trafia do środowiska motocyklowego i może się podobać. W zgodnych opiniach, zaprojektowane przez niego logo, ma również charakter małego dzieła sztuki. Firma Art Print Screening Printing Inc, która zajmuje się produkcją koszulek i innych elementów związanych z festiwalem przewiduje znaczne podwyższenie sprzedaży i chce w tym roku zwiększyć znacznie produkcję.

Od 1991 roku oprócz Daytona Beach Week powstała konkurencyjna impreza festiwalowa  o nazwie Biketoberfest . Biketoberfest zazwyczaj odbywa się w październiku w weekend bezpośrednio po Columbus Day. Część imprezy stanowi wyścig i jazda na dwanaście mil wzdłuż malowniczej trasy, znanej jako Scenic Loop i Trail Ormond. Daytona International Speedway sponsoruje również kilka wyścigów motocyklowych odbywających się w okresie Biketoberfest.


 


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Komentarze   
Augusta
0 # Augusta 2020-04-28 17:48
Greetings from Florida! I'm bored too tears at work
so I decided to check out your blog on my iohone during lunch break.

© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres