Rajd motocyklowy po Szlaku Piastowskim

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Impreza: Rajd motocyklowy po Szlaku Piastowskim
Miejsce: wielkopolska
Termin: 05-07.05.2017
Organizator: ClassiC MC Poland
, Klaster Turystyczny Szlak Piastowski w Wielkopolsce
Wjazd: 130 zł + noclegi

Informacje: tutaj

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

I Piastowski Rajd Motocyklowy to nowa formuła rajdu znanego dawniej pod nazwą Rajd Motocykli Zabytkowych Śladami Piastów. Formularz zgłoszenia do rajdu możecie znależć na stronie ClassiC MC Poland www.classic.gniezno.pl. W cenie 130 zł uczestnicy otrzymują roadbooka, znaczek okolicznościowy, koszulkę. Jednak to nie wszystkie koszty jakie musicie ponieść, aby się stać pełnoprawnym uczestnikiem rajdu. Trzeba również dokonać obligatoryjnej rezerwacji w bazie rajdu Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie w Hotelu Białym (Pobyt  od  piątku  do  niedzieli  279  PLN  2  noclegi,  2  śniadania,  wieczór
integracyjny,  2  x  obiadokolacja lub pobyt  od  soboty  do  niedzieli -169  PLN www.hotel-skorzęcin.pl. W zamian zagwarantowany macie również udział w wieczornym spotkaniu integracyjnym i inne atrakcje. Co zrobić jeśli nie ma już miejsc w pensjonacie? Wtedy lepiej się skonsultować z organizatorem, bo punkt 13.7. regulaminu mówi wyrażnie że "W przypadku braku miejsc w hotelu organizator nie daje gwarancji możliwości wzięcia udziału w rajdzie".

Start  rajdu  zaplanowano  na  godz. 9 dnia 06.05.2017 r. z bazy w Hotelu Białym w Skorzęcinie. Trasa rajdu składa się z  3  etapów, na których przewidziano "próby  sprawności  kierowania motocyklem i inne atrakcje. Tam też rozmieszczone będą punkty kontroli czasu (PKC). Organizator przewidział 3 kategorie w rajdzie. Motocykle „Solo”, Motocykle „z pilotem” i „Amazonki”

{googleMaps addr=", Gniezno," zoom=5 width=100% height=420 maptype=road}


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres