Zlot Motocykli BMW R35

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Pin It

Impreza: Zlot Motocykli  BMW R35, EMW R35
Miejsce: Gostycyn-Nogawica
Termin: 27-30.07.2017
info: www.myway42.wixsite.com/zlot-bmw-r35

Zlot Motocykli BMW R35 odbywa się w dniach 27-30 lipca 2017 roku w Stanicy Wodnej PTTK Gostycyn-Nogawica w woj. kujawsko-pomorskim. Planujemy dwa większe rajdy po okolicy. Pierwsza trasa (piątek) liczy ok. 40 km w jedną stronę do Fojutowa z postojem w Tucholi i prezentacją naszych maszyn na rynku miasta oraz ze zwiedzaniem Muzeum Borów Tucholskich. Bilety sponsoruje Urząd Miasta Tucholi, a naszym motocyklom towarzyszyć będzie asysta bardzo życzliwej nam Policji tucholskiej. Druga trasa (sobota) ok. 37 km poprowadzi nas do Ośrodka ZHP w Pólku, w którym ugoszczą nas harcerze i będą mogli oglądać i poznawać nasze motocykle. 

 
Jako organizator zlotu kierowałem się najlepszymi wzorami zlotów z Polski i postanowiłem zrobić coś dla środowiska, dla społeczności na terenie której odbedzie się nasz zlot. Ponieważ teren ten ma ciekawą historią postanowiłem, że uczestnicy zlotu odsłonią tablicę pamiątkową poświęconą żołnierzom 34 Pułku Piechoty, obrońcom naszej Ojczyzny, którzy w dniu 1 września 1939 roku stoczyli bitwę z niemiecką dywizją pancerną.
 
Udało mi się pozyskać i sprowadzić na miejsce bitwy blisko 5 tonowy głaz, do którego zostanie przymocowana marmurowa tablica pamiątkowa. Dlatego zaraz posobotniej Mszy Św. w kościele w Pruszczu, ok. 18.40 jedziemy na miejsca, aby odsłonić tę tablicę i pochylić się nad historią tej ziemi. Trasa to ok. 15 km.
 
 
Planujemy dwa ogniska z kiełbaskami i dobrym piwem.
 
Cały zlot ma charakter rodzinny, bowiem większość zapowiada się z całymi rodzinami. Chcemy się poznać, wymienić doświadczenia i porozmawiać o naszych pasjach motocyklowych. Oczywiście towarzyszyć temu będą różne konkursy i zabawy dla wszystkich. Przewidziane są też skromne nagrody i puchary dla zwycięzców.
 
Chcemy aby nasz zlot pozostał kameralny, ale jesteśmy otwarci na gości zainteresowanych naszymi BMW R35 oraz  innymi motocyklami zabytkowymi, zwłaszcza BMW, którzy uszanują nasz regulamin i chęć spokojnego spędzenia czasu. Niestety kiełbaski i piwo mamy limitowane dla osób wcześniej zrejestrowanych jako uczestnicy zlotu. Zdecydowanie nie będzie u nas palenia gumy i zażynania maszyn w piasku. Będziemy jedynie gośmi w centrum Borów Tucholskich, które zasługują aby uszanować ich ciszę.
 
Razem z nami będą podróżowały dwa rollupy. Pierwszy będzie opisywał historię BMW R35, drugi Walki 34 pp w Pruszczu. Zależy mi na tym aby stylizacja strojów uczestników Zlotu odpowiadała motocyklom, na których przyjadą.
.
 
Pozdrawiam
 
Andy
 

Fot: Andy

 
reportaż z prezentacji motocykli BMW R35 na rynku w Tucholi .

Fot: mototour.pl

Zlot motocykli  BMW R35, EMW R35. W tym roku przypada 80 lat od chwili gdy BMW wyprodukował motocykl BMW R35. Wszystkie informacje znajdziesz na stronie organizatora.

Miejscówka: Pole namiotowe PTTK Gostycyn Nogawica GPS: 53°28'45.0"N 17°53'21.4"E

{googleMaps addr=" Gostycyn Nogawica, Polska," zoom=12 width=100% height=420 maptype=road}


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Tags:

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze   

+1 # Andy 2017-08-19 13:06
Słuchajcie, było wspaniale i za rok spotykamy się ponownie. Masz BMW R35 to musisz być z nami za rok.
Zaglądajcie na ztronę zlotową po nowe informacje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Andy 2017-07-30 21:17
Po Tucholi było już tylko lepiej i więcej. Pogoda się poprawiła i dojechali kolejni uczestnicy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj