XXII Bydgoskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego 2019

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Pin It
Bydgoskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego 2019
impreza motocyklowa
Bydgoszcz
01.05.2019, godz. 12.00
Bractwo HD MC Poland
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.64 (14 Votes)

 

 

Aktualizacja 01.05 - Z parkingu pod marketem Tesco do parady ruszyło około 3-4 tys. motocyklistów. W tym roku trasa została nieco skrócona i prowadziła nie przez centrum wzdłuż ul. Toruńskiej, ale bezpośrednio aleją Kardynała Wyszyńskiego, Modrzewiową, przez Osiedle Leśne do Myślęcinka, na tradycyjny piknik. Tam nastąpiło poświęcenie motocykli i dalsza część spotkania. Na imprezie pojawił się również prezydent miasta Rafał Bruski, na swojej czerwonej motorynce.

Aktualizacja 14.04. - Impreza otwarcia sezonu motocyklowego w Bydgoszczy odbędzie się w tradycyjnym terminie 1 maja. Ta data została już oficjalnie przyklepana i potwierdzona. Miejsce zbiórki to jak zwykle parking Tesco. Duszpasterzem reprezentującym motocyklistów i prowadzącym święcenie będzie ksiądz Janusz Konysz. W programie tradycyjna parada ulicami miasta do Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku, gdzie nastąpi dalsza część spotkania i motocyklowej integracji.

Zobacz nasz reportaż z parkingu przy Tesco.

03.03 - Otwarcie Sezonu Motocyklowego w Bydgoszczy to już tradycja. Zazwyczaj impreza odbywa się 1 maja. W tym roku data XXII edycji imprezy nie jest ciągle ustalona i organizator Bractwo HD MC Poland dwoi się i troi, dogrywa ostateczne szczegóły i prawne zawiłości. Tradycyjna zbiórka pod Tesco, stoi w tym roku pod znakiem zapytania. W Bydgoszczy w okresie długiego weekendu majowego ma być mnóstwo różnych imprez i gdzieś tu trzeba zmieścić nieskończenie długą kolumnę motocyklową, która zazwyczaj tworzy się w czasie BOSM. Do tego zaplanować przejazdy, zabezpieczenia i mnóstwo innych spraw. Również Myslęcinek, czyli baza dojazdowa i miejsce integracji ma być w okresie maja 2019 r. wielkim placem budowy, więc na ostateczne decyzje musicie trochę poczekać. W każdym bądź wszystko wskazuje na to, że impreza odbędzie się w tym roku. Koledzy z Bractwo HD MC Poland pracują nad tematem. Pozostają pytania, co będzie głównym punktem programu i jaka będzie trasa parady motocyklowej z centrum miasta. Tej bardzo długiej parady, ciągnącej się w nieskończoność...


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze   

+1 # Mark 2019-05-03 19:04
Naprawdę piękne dziewczyny w tej Bydgoszczu...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Misss 2019-05-03 19:02
Wszystko grało. Pogoda dopisała, dziewczyny piękne, motocykle świecące i błyszczące, ekipa dobrana, kiełbaski smaczne, ale ta propaganda i lokowanie produktu politycznego przed wyborami to już się robi upierdliwe.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Stefan 2019-05-03 19:10
od kiedy promocję na fejsie i oprawe marketingową ekipa z HD zleciła pewnej agencji reklamowej, która obsługuje rownież prezydenta Bruskiego i innych polityków to trudno się dziwić... ze flagi uni są rozdawane przed imprezą...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Kinio 2019-05-03 11:36
Zajebista impreza. Słonce, dziewczyny na maks.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj

Gościmy

Odwiedza nas 318 gości oraz 0 użytkowników.

© mototour.pl