Gniezno 2024 - Otwarcie Sezonu ClassiC MC Poland - reportaż

Gniezno
zlot motocyklowy
Gniezno, Rynek
14.04.2024
ClassiC MC Poland
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Aktualizacja: Tysiące motocykli na Rynku w Gnieźnie przybyło 4 kwietnia 2024 r. o godzinie 12.00. Tego dnia niewątpliwym atutem była słoneczna pogoda i lekki wiatr, który chłodził swoim powiewem motocyklistów. Po krótkim powitaniu organizatora kolumna kilka tysięcy motocykli ruszyła na polanę przed Muzeum Zabytków Kultury Technicznej w Gnieźnie przy ulicy Wrzesińskiej 49/b/4, gdzie przewidziano dalszy ciąg atrakcji związanych z otwarciem sezonu i darmową grochówkę. Gnieźnieńskie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2024 to impreza nakręcana przez ekipę z ClassiC MC Poland.

Zobacz nasz reportaż z imprezy z Gniezna w 2024 r.

Jak zwykle na zlocie u ClassiC MC Poland w Gnieźnie nie zabrakło pięknie zachowanych klasyków. Poniżej najstarszy motocykl na imprezie.

W tym roku Gnieźnieńskie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego już 14 kwietnia 2024 r. o godzinie 12.00 na Rynku w Gnieźnie. Po zbiórce wspólny przejazd na polanę przed Muzeum Zabytków Kultury Technicznej w Gnieźnie na ulicy Wrzesińskiej 49/b/4. Tam na miejscu czekać będzie na Was nasza legendarna grochówka i grillowane smakołyki. Nie zabraknie wielu atrakcji, niespodzianek i konkursów. W ramach imprezy będzie można zwiedzić muzeum. Imprezę nakręca ClassiC MC Poland przy wsparciu Miasta Gniezno, ClassiC MC Poland o. Northside, Rajd Motocykli Zabytkowych "Śladami Piastów" i Andrzeja Rudego.


© mototour.pl