Cofnięcie zgody i usunięcie danych osobowych i fotografii

Jeżeli znalazłeś się na jakimś zdjęciu, masz w każdym momencie prawa do usunięcia wizerunku i danych poprzez złożenie oświadczenia o takim fakcie. Zastrzeżenie wystarczy wysłać na nasz adres mailowy

z podaniem linka do treści i fotografii. Wysłanie takiego zastrzeżenia w formie maila powoduje automatyczne cofnięcie zgody i usunięcie fotografii z serwisu.

W sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: . Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych”.

 

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu. Posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Jeżeli w  Twoim mniemaniu fotografia nie stanowi jedynie fragmentu przedstawianej całości, jako zlot, impreza, rajd, koncert i inne wydarzenie publiczne, masz prawo do usunięcia. Napisz do nas. Daj nam znać.

 


© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres