Adres redakcji:

 

Chcesz wysłać informacje o imprezie, evencie, wydarzeniu kulturalnym? Super... bardzo nas to cieszy, dziękujemy za informacje. Podróżujesz, robisz zdjęcia, kręcisz filmy? Napisz do nas. Nie ma znaczenia czy masz doświadczenie w pisaniu artykułów. Podziel się swoimi relacjami z Czytelnikami portalu.


Technicznie sprawa jest prosta. Wysyłasz tekst i kilka zdjęć na adres , a my odpowiadamy na maila i dajemy ci znać co z tym dalej zrobić.


Od razu zaznaczamy, że promocja wydarzeń, inicjatyw i wypraw ma charakter całkowicie subiektywny. Nie gwarantujemy promocji i zastrzegamy sobie prawo do selekcji wydarzeń i miejsc. Jeśli wysyłasz nam prośbę o publikację na portalu, to z reguły to robimy, jednak preferujemy wartościowe treści i spotkania o charakterze sportowym, darmowym, kulturalnym, otwartym, a nie wydarzenia stricte biznesowe i komercyjne. Nie jesteśmy w stanie z oczywistych względów publikować więc wszystkich informacji o wydarzeniach i inicjatywach kulturalnych i motocyklowych.

 

1. Wyślij info o imprezie, zlocie bez rejestracji tutaj

2. Wyślij info o zespole muzycznym, wykonawcy tutaj

3. Dodaj fotkę z trasy i wyślij informacje o ciekawej miejscówce tutaj

Możesz wysłać również info o nowej imprezie, miejscu i zespole muzycznym na adres mailowy

Komentarze na stronie

Komentarze, forum wymiany wolnej myśli i poglądów. Dyskurs publiczny jest wolny, spontaniczny, autentyczny, ale nie nadużywaj nazwisk, linków do innych stron i spamu. W komentarzach możesz wyrażać swoje poglądy, możesz nawet przeklinać lub pokazać własną ekspresję, pod warunkiem, że nie namawiasz do nienawiści i swoich racji politycznych. Na naszym portalu nie ma miejsca na propagandę polityczną, bez względu na to, czy toczy się ona z garażu, urzędu, ministerstwa prawdy, ambony, czy w komentarzach na stronie. Jesteśmy za starymi zasadami motocyklizmu, opartym na wolności i solidarności ponad polityką i religią. Wszystkie komentarze, które nie spełniają powyższych norm i regulaminu portalu będą usuwane lub moderowane. Komentarze nie reprezentują poglądów redakcji tylko prywatne poglądy komentujących.

Chcesz dodać utwór?

Wyślij go na adres poczty elektronicznej redakcji na górze.

 

Chcesz usunąć fotografie lub content?


Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu. Posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Jeżeli jesteś na zdjęciu i chcesz usunąć fotografię, utwór, dane osobowe lub fragment utworu, masz w każdym momencie prawa do usunięcia z portalu. Wystarczy wysłać oświadczenie o takim fakcie na nasz adres mailowy, najlepiej z podaniem linka, opisem co mamy usunąć i treścią zdjęcia lub utworu.

adres skrzynki na jaką można wysłać oświadczenie:

Interesuje Cię partnerstwo lub wymiana treści i informacji o imprezach, szersza współpraca pisz do nas na adres mailowy podany wyżej.

Masz ciekawy pomysł na rozwój serwisu? Masz pomysł na wyprawę, w której możemy pomóc, a może chcesz po prostu podzielić się z nami swoimi podróżniczymi opowieściami, których treści wzbogacą nasz portal. Dostarczasz tego typu informacje i chcesz z nami działać? Pisz na kontakt(malpa)mototour.pl. Zapraszamy wszystkich, którzy identyfikują się z naszym projektem do współpracy.

Logo portalu mototour.pl pobierz tutaj

Polityka prywatności portalu

Cofnięcie zgody na publikację danych i fotografii

Dodaj imprezę do kalendarium

 

 

Dlaczego z nami?


Nie zajmujemy się organizacją imprez, nie jesteśmy zaangażowani w sprzedaż motocykli i części motocyklowych. Nasz portal traktujemy jako misję. Uczestniczymy w wymianie informacji, piszemy o ciekawych miejscach, aktywnych formach spędzania czasu, podróżach dalekich i krótszych wyjazdach. Prezentujemy ciekawych ludzi i ich pomysły na życie. Obejmujemy patronatem interesujące nas wydarzenia i wyprawy. Mamy przejrzyste i jawne zasady tworzenia treści. Portal ma charakter edukacyjno – informacyjny. Nie namawiamy nikogo do zakupów, nie sugerujemy właściwych wyborów.

 

Patronat medialny

 

Zapraszamy Was do współpracy medialnej. Portal „mototour.pl” proponuje patronat medialny nad wydarzeniami z branży motoryzacyjnej i motocyklowej w Polsce. Jesteśmy grupą niezależnych dziennikarzy, filmowców i fotografów i co najważniejsze aktywnych motocyklistów. Gwarantujemy szybkość przekazu i wysoki poziom realizacji z festiwali, zlotów, eventów, wyścigów i innych wydarzeń branżowych. Relacje i artykuły prezentowane na portalu przyciągają tysiące internautów z całej Polski i całego świata. Proponujemy objęcie patronatem medialnym Waszej imprezy, spotkania, wyprawy, zlotu, czy innej imprezy, którą organizujecie. Jeżeli jesteś organizatorem akcji charytatywnej, koncertu, wyjazdu, spotkania lub chcesz zainteresować większe grono entuzjastów skontaktuj się z nami.

Więcej na temat patronatów przeczytasz tutaj

 


Tags:
© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres