Zespół 4dziki

Zespół 4dziki
rock, punk,
Wrocław
4dziki
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Zespół 4dziki to energetyczna grupa muzyczna, grająca rock, punk i serwująca dobrą energię, humor i muzyczne atrakcje dla każdego słuchacza. Ich koncerty to "prawdziwe, dzikie show!”. Niedawno wydali własną pierwszą płytę i planują zaprezentować najlepsze sety na koncertowej scenie w Polsce, abyś również Ty mógł być częścią tej nieustającej przygody. Chętnie również zagrają na zlotach, gdzie dzikusy czują się jak ryba w wodzie. "Wiele razy graliśmy na zlotach i było kapitalnie". Jak sami piszą o sobie:

"Jesteśmy bandą marzycieli, którzy kochają grać. Zagraliśmy w 2022 wiele dużych i małych festiwali i koncertów. Przybiliśmy z Wami setki piątek, zrobiliśmy masę grzecznych i dzikich zdjęć. Mamy wielkie plany, ale… nie mamy za sobą wielkich wytwórni, ani milionowych budżetów, ani nawet managera! Czy, wobec tego, uda się nam wypłynąć na szersze wody?"


Dzikusy nie zwalniają tempa. Wystawiły nawet siebie na allegro. Tam można wylicytować koncert z Dzikusami w ramach WOŚP 32, jaki zagrają w kultowym klubie Alive. Klub dorzuci obsługę całego wydarzenia, a aukcja dotyczy prywatnego koncertu (z klubem w komplecie). Koncert można wylicytować na allegro.tutaj: Aukcja Dzikusów. Niebawem zagrają również na WOŚP w Obornikach Śląskich.


© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres