X Zlot Motocyklowy nad Wdą 2023 - odwołany

Zlot Motocyklowy nad Wdą
zlot motocyklowy
Huta Kalna k. Czarnej Wody
30.06-02.07.2023
Zlot Motocyklowy nad Wdą
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.67 (3 Votes)

 

Aktualizacja: Zlot odwołany.

"Z wielkim żalem i łzami w oczach musimy Wam ogłosić, że tegoroczny X zlot motocyklowy nad Wdą... nie odbędzie się!
Z całą szczerością, doszliśmy do trudnej decyzji, że nie jesteśmy w stanie zorganizować tego wydarzenia na tak wysokim poziomie jak zawsze. Pomimo wielu starań ten rok podłożył zbyt wiele kłód pod nogi. 🪵
Ale nie martwcie się! Nie jesteśmy typowymi organizatorami imprez. Obiecujemy, że wrócimy za rok z jeszcze większą energią i nowymi pomysłami. W końcu motocykle to nie tylko zloty, to również pasja i styl życia, który możemy celebrować na wiele innych sposobów. A kto wie, może w przyszłym roku Wda będzie miała dla nas jeszcze większe niespodzianki?"

Mamy dla Was fantastyczną informację. Po kilku latach przerwy wraca w 2023 r. jedna z najbardziej oczekiwanych z utęsknieniem wspominanych ludycznych imprez motocyklowych na północy Polski. Zlot Motocyklowy nad Wdą to impreza, która doczekała się już niechybnie przydomka Kultowa. Kultowość tej imprezy nie podlega dyskusji. W skrócie polega na połączeniu kilku istotnych czynników. Ciekawej położonej z daleka od cywilizacji miejscówki nad rzeką, grona sprawdzonych fanów entuzjastycznie bawiących się na imprezie i świetnej organizacji, która w zestawieniu z tłem muzycznym daje ogólny potencjał do rozwoju i relaksu. Szykujcie sobie urlopy  samym środku lata, nad brzegiem uroczej rzeki Wdy. Słońce, woda w rzece, plaża, polewanie strażackim wężem, pole do trenowania jazdy w offie, sprawdzonych muzycznych bitów pod znakiem dobrego rocka, klasycznych zespołów muzycznych na najwyższym poziomie, konkursów realizowanych z polotem i fantazją i oczywiście błotka...Tak błotko na imprezie w Hucie Kalnej to element naprawdę istotny, potrzebny i wpływający na poszerzanie integracji społecznej. Cieszymy się, że impreza nie zeszła z kalendarza najlepszych zlotów i wróci na dobre w przyszłym roku, po trzej latach przymusowej pauzy.

Ile będzie kosztował wjazd na imprezę? Trudno jednoznacznie powiedzieć. Jak zawsze organizator zlotu przewidywał zniżki, a nawet wolny wjazd dla pewnych grup motocyklistów. Tak było podczas ostatniej edycji w 2019 r., że wjazd dla dumnych właścicieli Wuesek był free. Jak będzie w 2023 r. - zobaczymy. Poczekajcie jeszcze chwilkę, może miesiąc, może dwa i wszystkie szczegóły niebawem zostaną dograne i dopracowane. W tym momencie znamy tylko termin i miejsce imprezy. Odbędzie się ona na przełomie czerwca i lipca, dokładnie między 30 czerwca, a 2 lipca 2023 r.

Zlot nad Wdą to impreza nie tylko dla motocyklistów, ale również dla ludzi, którzy lubią posłuchać muzyki rockowej, gitarowej, melodycznej, hard-core, reggae, ska, a nawet tanecznej. Na zlocie w poprzednich latach grały takie gwiazdy sceny alternatywnej jak: Analogs, Haraszo, Explozer, Psy Pustyni, Layo, Cowshed, Super Potwór, ale również gwiazda polskiej sceny muzycznej jak… BLADE LOKI! Wpadajcie w ostatni weekend czerwca niedaleko Czarnej Wody, gdzie w niedużej miejscowości o nazwie Huta Kalna odbędzie się event. To cały weekend mocnych wrażeń w malowniczym miejscu nad rzeką Wdą. Na miejscu ogromne pole namiotowe, rzeka, abyście mogli poczuć się naprawdę komfortowo.

Oprócz błotnych kąpieli w bagnie, odlotowego surrealistycznego klimatu oraz super towarzystwa nie zabraknie również konkurencji, które podnosić będą poziom dobrego humoru, Waszego wyszkolenia fizycznego mieśni i wszystkich wśród uczestników zabawy, którzy z reguły nie boją się wyzwań. Na terenie imprezy znajdować będą się jak zwykle grille, nalewaki z piwem i mnóstwo innych atrakcji.

Zlot nad Wdą to impreza, na której nie może Cię zabraknąć. Duże pole namiotowe, energetyczna dawka muzyczna, moc konkursów z nagrodami.

 


© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres