Zakończenie Sezonu Motocyklowego 2023 - Pisz

Zakończenie Sezonu
impreza motocyklowa
Pisz, Plac Daszyńskiego
24.09.2023
Motomazury
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.00 (2 Votes)

 

Motocyklowe Zakończenie Sezonu to impreza organizowana przez Motomazury, Wpadajcie już 24 września 2023 r. na Plac Daszyńskiego w Piszu, a jeszcze wcześniej na parking przed parafią św. Jana Chrzciciela w Piszu
Początek eventu o godzinie 12:00 mszą oraz święceniem motocykli w Parafii Św. Jana Chrzciciela w Piszu przy ul. Armii Krajowej 2. Po zakończonej mszy oraz święceniu, motocyklami przejazd ulicami Pisza w eskorcie Policji na Plac Daszyńskiego.

Na Placu Daszyńskiego czekać będą:

- prezentacja motocykli
- konkursy
- atrakcje dla najmłodszych
- licytacje
- ciepłe domowe jedzenie
- grill
- prezentacja służb mundurowych


Celem wydarzenia jest wsparcie Marcelinki Żulinskiej. 100% pozyskanych pieniążków zasili konto Marcelinki.

"Zapraszamy wszystkich motocyklistów, młodzież jak i rodziny z dziećmi!. Tworząc naszą grupę mieliśmy na celu zrzeszyć jak największą ilość motocyklistów z Warmii i Mazur, stworzyć takie miejsce, w którym każdy może się wymienić własnymi doświadczeniami, zaprosić innych na wspólną podróż czy po prostu poznać kogoś z tą samą pasją. Dzisiaj możemy dumnie powiedzieć „udało się!”. Motocykle to nasza odskocznia, miłość i sposób na realizowanie prawdziwego ja, oraz pomoc osobom potrzebującym poprzez organizowanie imprez o celu charytatywnym. W tym zapracowanym i goniącym świecie, my gonimy nasze motocykle zostawiając za sobą smutki, troski i kłopoty. Jeździmy po naszych pięknych mazurskich szlakach, zdobywamy nowe znajomości i pokonujemy kolejne kilometry. Grupa ta powstała z myślą o tych, którym ten sposób na życie jest bliski sercu".
 


© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres