Otwarcie BMW Motorrad Liberty Motors Warszawa - premiera R18

BMW Motorrad Liberty Motors
impreza motocyklowa
Warszawa, Piaseczno, Puławska 44 d
19.09.2020, godz: 10.00
Liberty Motors

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

 

19 września wielkie otwarcie salonu BMW Motorrad Liberty Motors. W ramach imprezy zaprezentowany zostanie nowy model motocykla BMW R18.

Przewidziane atrakcje:


- bezpłatne jazdy testowe z pełną gamą motocykli BMW
- konkursy z super nagrodami
- Happy Hour - ubrania BMW Motorrad w promocji -50%
- oprawa muzyczna i energetyczne bity BØGUTA Ø2 i DJ YONI PUJA.

Liberty Puławska ma być jednym z największych w Europie salonów motocyklowych liczącym około 9 tys. m2. Sprzedawane tu będą jednoślady, odzież motocyklowa, akcesoria i części zamienne, różnych marek w tym: BMW, Yamaha, Ducati, Harley Davidson, Moto Guzzi, Piaggio, czy Vespa.

Autorem projektu kompleksu jest architekt Marcin Tomaszewski. W założeniu projektanta kolorystyka obiektu głównie w czerni i imitowanej rdzy miała nawiązywać do podobnych salonów motocyklowych. Całość wykonana z żelbetonu została wzmocniona i spięta konstrukcją stalowej ramy wykonanej z kortenu. Ideą pomysłu w przestrzeniach wewnętrznych było stworzenie stref oddalonych od siebie w równych odstępach, które tworzyłyby osobne działy dla marek motocyklowych i brandów. W budynkach znajdziemy sklepy grupy Liberty Motors, a także salon I’M Inter Motors z odzieżą, kaskami i akcesoriami motocyklowymi. Na ostatniej kondygnacji będzie się znajdować sekcja fitnessu i rekreacji.© mototour.pl