Wycieczka Motocyklowa - "Motocyklem w Nieznane" - MV Agusta Poznań

"Motocyklem w nieznane!"
impreza motocyklowa
Poznań, ul. Baraniaka 4
sezon sobota, godz: 09.00
MV Agusta Poznań Karlik
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

 

Autoryzowany salon i serwis motocykli MV Agusta Poznań Karlik zaprasza na wspólne latanie po okolicznych i nieco dalszych drogach. Warto podkreślić, że wspólne wycieczki motocyklowe są wydarzeniem cyklicznym odbywającym się w sobotę w terminie od 23 lipca do 27 sierpnia 2022 r. włącznie (dokładnie w terminach: 30.07 / 20.08 / 27.08). Event jest imprezą darmową, a wycieczki będą organizowane pod hasłem "Motocyklem w nieznane!". Do przejechania około 300 km
po czarnym na drogach lokalnych.(asfalt lepszy i gorszy w zależności od trasy). Zbiórka pod salonem Honda / Kawasaki / MV Agusta, ul. Baraniaka 4, Poznań. Do zwiedzenia około 7 ciekawych miejsc w jednym dłuższa przerwa na posiłek. Maksymalna wielkość grupy to 10 os. chętnych + 2 opiekunów z Karlik Motocykle.

Info możecie otrzymać również na FB lub pod adresem @:


W wycieczkach może wsiąść udział każdy motocyklista bez względu na posiadany motocykl. Wycieczki motocyklowe będą prowadzone przez przewodnika, a trasa prowadzić będzie po ciekawe po miejscach województwa wielkopolskiego i nie tylko.

Zapisy pod adresem e-mail:
Maciej Spychalski @:

W programie:


Zwiedzanie z przewodnikiem. Podczas jazdy będzie kręcony materiał zdjęciowy. Dla chetnych możliwy wynajem naszych sprzętów (ustalany indywidualnie także według dostępności). Liczba miejsc ograniczona.
© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres