III Zlot Moto Niedźwiedź - 2022 - Rawicz

III Zlot Moto Niedźwiedź
Zlot Motocyklowy
Poligon Rawicz
24-26.06.2022
Moto Niedźwiedź
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.29 (7 Votes)

 

Aktualizacja: Punkrockowa machina rusza niebawem! W programie 24 kapele i dwa dni nieustających koncertów i atrakcji. W cenie wjazdu macie bezpłatne pole namiotowe, a na miejscu gastronomię, napoje chłodzące i wszystko, czego trzeba do życia i zabawy. Jak zwykle niepowtarzalna atmosfera, spotkania z artystami i całonocne imprezy przy ognisku.

"A wszystko w otoczeniu lasów i stawów. (...)Czego chcieć więcej"...

Macie już bilety? Do 15 maja możecie kupować bilety w przedsprzedaży z dużym rabatem, na takich platformach zakupowych jak: empiku lub goingapp.pl, w cenie już od 60 PLN za dzień festiwalu. Zakup karnetu na dwa dni imprezy to 120 PLN. Takie są ceny tylko w przedsprzedaży. Po 15 maja ceny idą w górę, więc warto się pospieszyć. Jednak dla motocyklistów organizator przewidział odlotową zniżkę na całą imprezę i będziesz mógł wjechać za jedyne:

99 PLN za karnet dwudniowy...wystarczy tylko pojawić się motocyklem na bramie. A jak masz już 70-tkę na liczniku to wjeżdżasz za free...

Baza znajduje się na terenie dawnego poligonu w Rawiczu.

III Zlot Moto Niedźwiedź. Termin kolejnego zlotu z wiadomych przyczyn musieliśmy już dwukrotnie przesunąć, aktualna data to 24-26 czerwca 2022. Liczymy, że za rok zaraza będzie już tylko wspomnieniem i wszyscy się spotkamy w 2022. A co w programie zlotu? Oj będzie się działo. Tradycyjnie odbędzie się parada motocykli, masa świetnych koncertów, dwa dni rewelacyjnej muzyki.
Zapisujcie już datę w kalendarzu.

Rozkład Jazdy w Rawiczu wygląda bardzo ciekawie:


© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres