Grudziądzka Motomarzanna 2023

Grudziądzka Motomarzanna
impreza motocyklowa
Grudziądz, Błonia Nadwiślańskie
19.03.2023, godz: 11.00
Motocykliczni Grudziądz
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.00 (6 Votes)

 

Grudziądzka Motomarzanna 2023 odbyła się 19 marca oczywiście w Grudziądzu. Pogoda dopisała. Było słonecznie i ciepło na Błoniach Nadwiślańskich w Grudziądzu. Impreza nakręcana jest corocznie przez ekipę z Motocyklicznych Grudziądz. Po paradzie przez miasto wzięło udział około 1-2 tys. motocykli, które przejechały na dalszą część integracji na Plażę Miejską nad Jeziorem Rudnickim Wielkim. Tam można było załapać się na darmową kiełbaskę i chleb ze smalcem i ogórkiem, co zresztą nie było takie łatwe, bo kolejka po kiełbaski przypominała czasy PRL-u. Na plaży doszło do oficjalnego spalenia Marzanny. Dla pewności spalono nie jedną, ale trzy kukły Marzanny, bo tyle zostało przywiezionych przez motocyklistów. Sezon motocyklowy uważamy oficjalnie za rozpoczęty.

Na dole film z wyjazdu na paradę na Błoniach Nadwiślańskich w Grudziądzu 19 marca 2023. Piękna słoneczna, motocyklowa pogoda.

Grudziądzka Motomarzanna tradycyjnie nakręcana przez Motocyklicznych Grudziądz. O 11.00 spotkanie na Błoniach Nadwiślańskich, ul. Królowej Jadwigi, skąd ruszają dalej spalić Marzannę. Potem przejazd paradą w kierunku Mały Rudnik 27 A, na dalszą cześć integracji. Na Plaży Miejskiej nad Jeziorem Rudnickim Wielkim dalsze atrakcje i oficjalne spalenie Marzanny, aby wspólnie rozpocząć sezon motocyklowy.

Możliwość wzięcia udziału w konkursie na najładniejszą Motomarzannę, dla zwycięzcy nagroda rzeczowa. Wspólne ognisko, kiełbaska od STEK Kałużny i Wspólnicy spółka komandytowa, do tego pieczywo od Piekarnia Ciastkarnia Bogdan Jarząb oraz pyszna kawka i pajda chleba ze smalcem od dziewczyn z klubu. Wpadajcie już 19 marca.

Live z imprezy na Błoniach Nadwiślańskich.


© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres