MotoMikołaje Wrocław 2023 - parada i impreza na Zamku Topacz

Motomikołaje
impreza motocyklowa
Wrocław
03.12.2023
Motomikołaje - Moto Dolls
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.75 (2 Votes)

 

MotoMikołaje Wrocław 2023 już 3 grudnia 2023 r. pod Patronatem Honorowym Prezydenta Wrocławia. Impreza nakręcana przez motocyklistów z Wrocławia. Zapowiada się zintegrowana akcja z bogatym programem i atrakcjami. Jest wiele ekip, które planują indywidualne przejazdy i integrację w ramach imprezy. Jest kilka opcji do wyboru. Jedną z nich jest dołączenie do ekipy z Akademickiego Klubu Motorowego Apanonar. Motocykliści z tego klubu spotkają się o godzinie 9.30 na Politechnice Wrocławskiej przy budynku D20 (ul. Janiszewskiego). O 10.00 ekipa planuje wyjazd w kierunku Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu (ul. Kamieńskiego) na spotkanie z dziećmi oddziału pediatrycznego.  Około 11.00 wyjazd spod szpitala w kierunku Narodowego Forum Muzyki, gdzie nastąpi dołączenie do głównej akcji Moto Mikołaje Wrocław.

Inną opcją jest spotkanie na parkingu hali widowiskowo-sportowej "Orbita", ul. Wejherowska 34, Wrocław-Popowice i wyjazd około godziny 11:00 w kierunku Narodowego Forum Muzyki, gdzie odbywa się oficjalna akcja Motomikołajów. W opcji oficjalnej, motocykliści spotykają się już o godzinie 10.00 na placu Wolności pod Narodowym Forum Muzyki. Na miejscu do godziny 12.00 ma być prowadzona akcja zbiórki do puszek wolontariuszy i odbiór zamówionych koszulek, oczywiście wcześniej opłaconych. O godzinie 12.00 rusza oficjalna parada motocyklowa we Wrocławiu, poprowadzona nową trasą biegnącą przez ulice: pl. Wolności, Świdnicką, Powstańców Śląskich, Karkonoską, potem dalej na Bielany i koniec parady na Zamku Topacz.

Na Zamku Topacz rusza dalsza akcja i atrakcje. W godzinach 13.00- 14.00 - rozdanie prezentów dzieciom, rozstrzygnięcie konkursów i podziękowania dla Partnerów. Dzieciaki dowiezione zostaną specjalnie zorganizowanym przez MPK Wrocław transportem. W godzinach od 14.00 do 15.00 przewidziano zwiedzanie Muzem Motoryzacji Topacz, które w tym dniu jest otwarte za darmo dla wszystkich Moto Mikołajów i dzieci. Po zwiedzaniu przewidziano również atrakcję pod nazwą PARK ILUMINACJI. O godzinie 16.00 -16.30 oficjalne zakończenie imprezy i bezpieczny powrót do domów.

Koszulki Moto Mikołaje Wrocław 2023. Wystarczy wpłacić 60 PLN na konto Fundacji Moto Dolls z dopiskiem KOSZULKA. Koszulka w kolorze czerwonym z logiem akcji, logiem Miasto Wrocław i logiem Fundacji Moto Dolls.


© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres