MotoMikołajki 2023 w Warszawie pojadą dwie parady Mikołajów

MotoMikołajki
impreza motocyklowa
Warszawa
02-10.12.2023
Warszawscy motocykliści
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

MotoMikołajki 2023 - Warszawa. W Warszawie w 2023 r. planowane są dwie niezależne od siebie akcje Mikołajkowe. Pierwszą akcją jest spotkanie 2 grudnia na PGE Narodowy, organizowane przez Fundację Jednym Śladem. Druga impreza nakręcana przez ekipę WDG Warszawski DZIKI GON i Mazovian Road Riders odbędzie się tydzień później, konkretnie 10 grudnia. Początek na placu przed RRMoto, ul. Sójki 37, Warszawa.


MotoMikołajki 2023 - Warszawa - MotoMikołajki.pl. Impreza 2 grudnia 2023 r. na PGE Narodowy - przy Bramie nr 2 o godz. 10:30. Impreza nakręcana przez Fundację Jednym Śladem. Spotkanie na PGE Narodowy, a następnie przejazd parady motocyklowych Mikołajów przez ulice Warszawy na plac Zamkowy. Na starówce tradycyjnie choinka. W sobotę, 2 grudnia motocykliści pojadą w świątecznych strojach. Wszystkie paczki zostaną przekazane przed Świętami. W tym roku wspierane będą dwie świetlice środowiskowe oraz dwa domy dziecka i ponad setka dzieci. Udział w warszawskich Motomikołajkach. Co motocyklista powinien zrobić, by wziąć udział w paradzie? Jednym warunkiem jest przyjechać przystrojonym świątecznie motocyklem i przywdziać przebranie Św. Mikołaja.

Rozkład Jazdy na 2 grudnia

10.30 - Zbiórka PGE Narodowy, brama nr 2,
11.30 - Start parady - formowanie kolumny, wyjazd parady motocyklistów
11:30-12:30 - przejazd parady Mikołajów ulicami Warszawy
12:30-13:30 - Plac Zamkowy - ustawienie "żywej" choinki - wybór najładniej przebranego motocykla - gorący posiłek od Sons of North FG Warszawa

Podczas parady i w miejscach akcji o Wasze bezpieczeństwo zadbają ratownicy Fundacja Jednym Śladem oraz załoga ambulansu Fundacji Anikar. Parada zamykana bedzie przez radiowozy Policji i OSP Jabłonna - Ochotnicza Straż Pożarna Jabłonna. Podczas przejazdu, zabezpieczeniem ulic, zajmie się Policja oraz grupa doświadczonych w tej kwestii motocyklistów z ramienia Fundacja Jednym Śladem
Druga impreza nakręcana przez WDG Warszawski DZIKI GON i Mazovian Road Riders odbędzie się 10 grudnia. To jednodniowa impreza, podczas której motocykliści przekazują indywidualne prezenty dla dzieci. Początek już 10 grudnia o godzinie 10:00 pod RRmoto na Ursynowie, skąd ekipa Mikołajów wyruszy w wyjątkową podróż do trzech placówek opiekuńczych.

"Przyjedźcie swoimi motocyklami z fajnymi akcentami świątecznymi, aby podkreślić ducha Mikołajek i razem z nami rozpalić tę wyjątkową atmosferę. Pozwólcie nam razem stworzyć niezapomniane chwile, pomalować uśmiechy na buziach dzieci i nie tylko ich. Nasza dobroć i pozytywna energia, której doświadczycie tego dnia, niech trwa przez cały rok! Jeśli ktoś z Was chciałby, może również wesprzeć akcję finansowo lub dołożyć lalki, puzzle, gry planszowe". Wszystkie prezenty i podarunki trafią do trzech warszawskich placówek opiekuńczych.

Info o imprezie z 10 grudnia znajdziesz tutaj.


© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres