MotoMikołajki 2023 Warszawa - 10 grudnia początek pod RRmoto na Ursynowie

MotoMikołajki
impreza motocyklowa
Warszawa
10.12.2023
WDG i MRR
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

To kolejna impreza pod nazwą MotoMikołajki 2023 Warszawa, tym razem nakręcana jest przez WDG Warszawski DZIKI GON i Mazovian Road Riders. Początek na placu przed RRMoto, ul. Sójki 37, Warszawa. Wpadajcie już 10 grudnia 2023 r.


Impreza nakręcana przez WDG Warszawski DZIKI GON i Mazovian Road Riders odbędzie się 10 grudnia. To jednodniowa impreza, podczas której motocykliści przekazują indywidualne prezenty dla dzieci. Początek już 10 grudnia o godzinie 10:00 pod RRmoto na Ursynowie, skąd ekipa Mikołajów wyruszy w wyjątkową podróż do trzech placówek opiekuńczych.

"Przyjedźcie swoimi motocyklami z fajnymi akcentami świątecznymi, aby podkreślić ducha Mikołajek i razem z nami rozpalić tę wyjątkową atmosferę. Pozwólcie nam razem stworzyć niezapomniane chwile, pomalować uśmiechy na buziach dzieci i nie tylko ich. Nasza dobroć i pozytywna energia, której doświadczycie tego dnia, niech trwa przez cały rok! Jeśli ktoś z Was chciałby, może również wesprzeć akcję finansowo lub dołożyć lalki, puzzle, gry planszowe". Wszystkie prezenty i podarunki trafią do trzech warszawskich placówek opiekuńczych.

Info o imprezie z 10 grudnia znajdziesz tutaj.


© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres