Ośrodek Wypoczynkowy Lotnik i Wilga w Golejowie

Lotnik w Golejowie
ośrodek wypoczynkowy
Golejów, Staszów
cały rok
Lotnik w Golejowie
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Ośrodek Wypoczynkowy Lotnik w Golejowie. To tutaj odbywa się Motocyklowy Odlot, impreza nagrywana przez Klub Motocyklowy SGM Staszów na przełomie sierpnia i września. Zaraz obok również Ośrodek Wypoczynkowy "Wilga". Możesz nawigować również na dane GPS: N 50°33'12'' E 21°13'2''


Golejów to miejscowość wypoczynkowa położona ok. 3 km od centrum Staszowa. Okolica sprzyja wypoczynkowi. Znajduje się tu kompleks ponad 100 krasowych jeziorek i oczek wodnych otoczonych lasami. Śródleśne stawy to świetne miejsce dla wędkowania i relaksu. Ukształtowanie terenu sprzyja uprawianiu wycieczkom motocyklowym. Ośrodki położone w atrakcyjnym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku. Ośrodek Wypoczynkowy "Wilga" i Lotnik znajdują się koło siebie.

Na miejscu domki i plac na postawienie namiotu. Możliwość rozbicia namiotów i ustawienia przyczep campingowych, w pobliżu plaża, a także ogrodzony i dozorowany teren ośrodka. Na terenie wypożyczalnia sprzętu sportowego. Warto zobaczyć i przetestować w pobliżu następujące trasy i atrakcje regionalne:

- Duża Pętla Staszowska

- Mała Pętla Staszowska

Trasa i przebieg Dużej i Małej Pętli Staszowskiej w okolicach Staszowa i Golejowa.

81.8 km, n/a

Info: osir.staszow.pl


Ciekawe miejsca w Polsce

"Dworek nad Łąkami" - Kiermusy

Nowe Miasto Lubawskie - średniowieczne bramy i malowidła

Radzyń Chełmiński - gotycki zamek i kościół na mieście

© mototour.pl