Trzydniowa podróż motocyklowa przez stan Arizona

stan Arizona
film reklamowy
stan Arizona, USA
2021
Harley Davidson
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

 

Film o nostalgicznej podróży syna i ojca przez jego rodzinny stan Arizona to w gruncie rzeczy reklamówka Harley Davidsona i firmy turystycznej EagleRider znajdującej się w Phoenix. Reklamówka jak reklamówka, najczęściej jak najszybciej klikamy myszką na schowany krzyżyk, aby pozbyć się niepotrzebnych i krzykliwych informacji. Ta reklamówka jest jednak zrobiona tak przekonująco, że warto choćby na chwilę rzucić okiem na niesamowicie piękne krajobrazy Arizony. Zaczyna się może trochę nostalgicznie.

„Mój tata dał mi wspomnienia na całe życie. Ale nie ma nic lepszego niż ponowne przeżywanie ich wspólnie.”
To pierwsze słowa Bena, który wynajmuje dwa motocykle, aby odbyć trzydniową, wspólną podróż motocyklową. Nie jest to zwykła wyprawa. To wyprawa syna i ojca, przez jego rodzinny stan Arizona w USA, więc wszystko będzie trochę jak niezwykła podróż w czasie.

Motocykliści rozpoczynają podróż w biurze firmy turystycznej EagleRider, gdzie odbierają dwa motocykle Harley Davidson Heritage Classic i Road King. Zakładają kaski i ruszają w drogę. Ich celem jest południowa Arizona i tereny położone nieopodal miejscowości Tucson.

Po drodze odwiedzają Canyon Lake, gdzie ojciec Bena jeździł wspólnie z całą rodzinką na wycieczki w dawnych latach. Następnie jadą do małego miasteczka Tortilla Flats i „miasta duchów” Goldfield, miejsca, gdzie nic się nie zmieniło do lat, a świat stanął w miejscu i ciągle królują  drewniane bary w stylu dzikiego zachodu.

W końcu dojeżdżają do Tucson i Parku Narodowego Saguaro. Tutaj wśród pustyni, kaktusów i niesamowicie widowiskowych amerykańskich autostrad ciągnących się po horyzont podążają dalej.

Ben zaprosił ojca na trzydniową podróż motocyklową przez jego rodzinny stan Arizona

Ciekawe miejsca w Polsce

Jesionka - Jezioro Rudzieńskie - Orchowe

Wolsztyńska parowozownia nadal obsługuje przewozy pasażerskie

Muzeum Historii Polski Ludowej w Rudzie Śląskiej zamiast Muzeum PRL-u

Turystyka motocyklowa - Trasy i wyprawy motocyklowe

Piotrek jedzie na wschód

Miejsce: Azja centralna Trasa: Ukraina - Rosja (Kaukaz) - Kazachstan - Kirgizja - Tadżykistan - Afganistan Długość trasy: 10 tys. km

Motocyklem na 6361 m. n.p.m

Miejsce: Chile, Andy Trasa: motocykl na 6361 m. n.p.m Charakter trasy: górska

Drogą wojewódzką nr 781 na Przełęcz Kocierską

Przełęcz Kocierska trasa turystyczna na granicy woj. ślaskie-małop. Andrychów - Żywiec cały rok

Tours

© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres