XIII Zlot Motocykli Ciężkich Grunwald 2021

XIII Zlot Grunwald 2021
zlot motocyklowy
Grunwald
16-18.07.2021
dragstar-grunwald.pl
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.67 (15 Votes)

 

Jeśli preferujesz nie tylko klasyczne zloty, ale walki rycerskie i przy okazji chcesz polatać co nieco po Warmii i Mazurach jest opcja spotkania w trakcie inscenizacji bitwy pod Grunwaldem. (W tym roku wg. aktualnych informacji oficjalnej inscenizacji bitwy jednak nie będzie, została odwołana)Odbędzie się natomiast zlot motocyklowy pod Grunwaldem. W czasie imprezy będzie wydzielona, ogrodzona i chroniona strefa specjalnie dedykowana motocyklistom.W ramach wjazdu otrzymujesz (90 PLN)


– znaczek zlotowy
– miejsce pod namiot
– sanitariaty [TOI TOI]
– umywalnie i prysznice polowe z zimną wodą (ciepła woda za opłatą)
– pyszną zupę zlotową w piątek i sobotę
– miejsce na ognisko
– konkursy, zabawy, loterię charytatywną
– miejsce zadaszone do spożywania jadła i gorzałki (BIMBERPLATZ), ze sceną umożliwiającą występy indywidualne
– wydzielony park maszyn
- kapele muzyczne
- 17.07.2021 wyjazd wspólny na paradę

Na miejscu będzie możliwość nabycia posiłków i napoi (czarna szmata, herbata, kawa, soki). W odległości spacerowej działa dobrze zaopatrzony sklep z niewątpliwymi lokalnymi atrakcjami "pod parasolami".


W czasie zlotu będzie możliwość wykonania bezpłatnych jazd testowych na kilku wersjach motocykli INDIAN.

Wg. informacji jakie podaje właściciel osoby, które nie są członkami KMC, muszą skontaktować się z organizatorem przed przyjazdem pod podanym niżej numerem telefonu:

505 102 215

i potwierdzić przyjazd. Wjazd bez wcześniejszego potwierdzenia osobiście, np. poprzez samą wpłatę na konto może skutkować, że nie załapiecie się wjazd i zostaniecie z kwitkiem. Dlatego też uzgodnijcie wcześniejszy pobyt telefonicznie.

CENA W DNIACH 16 -18.07.2021 r -  90 PLN od łba

Dodatkowo za każdy dzień pobytu 10 PLN.

W 2021 r. odwołano Dni Grunwaldu i inscenizację bitwy pod Grunwaldem. Jak podaje organizator, powodem kolejnego odwołania imprezy była rzekoma troska o "bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców Warmii i Mazur". Tak napisał w oświadczeniu marszałek regionu Gustaw Marek Brzezin, dyrektor Muzeum Bitwy pod Grunwaldem Szymon Drej i przewodniczący zarządu Fundacji Grunwald Henryk Kacprzyk.


Inscenizacje i Dni Grunwaldu odbywały się regularnie (od ponad 20 lat) w rocznicę bitwy na Polach Grunwaldu. Szczególnym punktem programu była inscenizacja bitwy przy udziale pomad tysiąca rekonstruktorów z Polski i świata. Rekonstrukcja przyciągała do Grunwaldu dziesiątki tysięcy widzów, a całości towarzyszył jarmark historyczny.
Komentarze   

roman
+1 # roman 2021-07-15 15:51
drożyzna i komercja
Cytować
GRINGO
+1 # GRINGO 2021-07-08 17:26
ja nie chce miejsca na ognisku ja dobra czlowiewieka
Cytować
GRINGO
0 # GRINGO 2021-07-08 17:23
wolalbym miejsce przy ognisku
Cytować

© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres