Euro Bike Fest 2023 - Pasohlávky

EURO BIKE FEST 2023
zlot motocyklowy
Autokemp ATC Merkur Pasohlávky
25-28.05.2023
EURO BIKE FEST
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.70 (5 Votes)

 


EURO BIKE FEST - Pasohlávky 2023 to impreza łącząca w sobie motocykle, sporty ekstremalne, duże pokłady muzycznych bitów i świetnej zabawy. Gdzie? Niedaleko Brna w Czechach. Kiedy? Wpadajcie w maju 2023. Nie ma ograniczeń dotyczącym marki motocykla. Wystarczy każdy motocykl, samochód, rower, czy nawet własne nogi, a co najważniejsze 20-24 Euro w walucie wymienialnej i trochę chęci, aby pojechać i pobawić się w Czechach, w otoczeniu pięknych, czeskich kobiet.

Miejscówka i baza zlotu będzie się znajdować w Pálavie (30 km na południe od Brna), na terenie campingu "Autokemp ATC Merkur Pasohlávky". 


Motto festiwalu jak w poprzednich latach nie zmieniło się:

„MOTOCYKLE – ROCK & ROLL – SPORTY EKSTREMALNE”


Teren zlotu to ponad czterdzieści hektarów terenu do dyspozycji z pięknymi „JEZIORA MUSZOWSKIMI”! Na miejscu jak dawniej tysiące motocykli wszystkich typów, marek, od klasyków, przez choppery, turystyki i plastiki.
Na miejscu profesjonalna scena muzyczna, scena „taneczną” ze świetną produkcją DJ-ską. W programie poza 15. koncertami zespołów na dużej scenie z profesjonalnym nagłośnieniem, sceną „taneczną”, również walki w boksie, K1, Muay Thai i MMA, akrobacje FMX, WAKEBOARD SHOW na wspomnianych jeziorach, pokazy motocyklowe BIG LAKE CUSTOM, loty helikopterem i letnie kino. Jeśli mało to możesz załapać się równiez na rejsy statkiem po Mušovskych jeziorach.


Wstęp obejmuje: bezpłatne śniadanie w piątek i sobotę, wjazd i parking dla motocykli, miejsce na namiot oraz wstęp na wszystkie programy. (około 1100 Koron)

Dodatkowe opłaty:

- (wjazd i parking samochodem): 300 CZK (13 €) przez cały czas trwania imprezy
- (wjazd i parking kamperem i busem) 600 CZK (25 €)

Bilety możecie zamawiać również online na stronie: smsticket.cz/vstupenky/32251-euro-bike-fest-2023

ATC MERKUR PASOHLÁVKY, CZECH REPUBLIC

 


Komentarze   

Janusz
0 # Janusz 2023-05-20 08:27
Witam czy ktoś z okolic Wrocławia się wybiera???
Cytować
© mototour.pl
X

Mototour.pl

Dziękujemy za wsparcie naszego portalu. Zależy ci na tej fotografii. Napisz do nas na adres